Tenveo 4K Tracking Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ Camera de conferință
Tenveo 4K Tracking Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ Cameră de conferință echipată cu un senzor CMOS Sony 1/2,8 "și 8,29 megapixeli, Tenveo UVS20A-4K PTZ Camera oferă o claritate adevărată 4K cu fidelitate și claritate a color de viață.
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Tenveo 4K Tracking Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ Camera de conferință
Echipat cu un senzor CMOS Sony 1/2,8 "și 8,29 megapixeli, Tenveo UVS20A-4K PTZ Camera oferă o adevărată claritate 4K cu fidelitatea și claritatea culorii vieții.

Du -ți producția la nivelul următor cu urmărirea automată inteligentă.
Motorul de urmărire AI încorporat al UVS20A-4K identifică în mod inteligent țintele umane, se adaptează la mișcare și menține încadrarea, asigurându-se prezentatorilor să rămână centrați și să se concentreze pe tot parcursul.

UVS20A-4K acceptă o gamă cuprinzătoare de interfețe și protocoale de streaming, ceea ce face ca integrarea în sistemele existente fără efort.
-Ieșiri VIDEO: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (suport POE+)
-Protocoale de streaming: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-Interfețe de control: RS232, RS485, USB (UVC), IP
-Protocoale de control: Visca, Pelco-D/P, Onvif, Visca Over IP
Fie pentru streaming live, colaborare la distanță sau integrare a sistemului, Tenveo UVS20A-4K se adaptează la mediul dvs. fără efort.

| Modelul nr. | Tevo-UVS20A-4K |
| Senzor de imagine | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Pixeli eficienți | 8.29mp |
| Zoom optic | Zoom optic 20x |
| Obiectiv | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Deschidere | F1.7-F3.7 |
| Unghi orizontal | 51,9 grad ~ 3,0 grad |
| Unghiul vertical | 39,7 grad ~ 2,2 grad |
| Unghiul diagonal | 63,1 grad -3,7 grad |
| Format video | 4kp@30/25fps, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25FPS, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Format de codificare video | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Compensare de lumină de fundal | Sprijin |
| Snr | Mai mare sau egal cu 50db |
| Concentrați -vă | Auto / manual |
| Reducerea zgomotului digital | Reducerea zgomotului 2D și 3D |
| Expunere | Auto / manual |
| Interfață I / O | |
| Interfețe video | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Format de compresie video | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Lan | Portul Ethernet adaptiv de 10 m/100m; Sprijină Poe IEEE802.3AF |
| Protocol de rețea | RTSP, RTMP, VISCA OVER IP, ONVIF, SRT, NDI|HX2 |
| Protocol de control | VISCA/PELCO-D/PELCO-P; Rata de transfer: 2400/4800/9600/38400 |
| Interfață de control | RS232 (numai de intrare), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| Parametrul PTZ | |
| Rotație orizontală | 350 grade (± 175 grade) 0,1 grad /s-100 grad /s |
| Rotație verticală | 180 grade (± 90 grade) 0,1 grad /s-80 grad /s |
| Număr presetat | Utilizatorul poate configura până la 255 de presetări (10 presetări de la telecomandă IR) |
| Parametrul general | |
| Sisteme de funcționare | Windows 10, Windows 11or mai mare; Android, Mac OS ™ 10.10 sau mai mare, Linux (necesar pentru a suporta UVC.) |
| Tensiune de intrare | DC 12V |
| Curent de intrare | 2.0A (Max.) |
| Consumul de energie | 24W (Max.) |
| Temperatura depozită | -20 grad la 60 de grade |
| Umiditatea stocării | 20% -90% RH |
| Temperatura de lucru | 0 grad la 40 de grade |
| Umiditatea de lucru | 20% -80% RH |
| Dimensiune (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (înainte/ după ambalare) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/ 2,8 kg (greutate netă/ brută) |
Tag-uri populare: Tenveo 4K Tracking Auto Tracking SDI USB IP 20x PTZ Camera de conferință, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China
S-ar putea sa-ti placa si
-

Zoom optic 4K 12x cu camera video de conferință USB3...
-

FHD 4K Webcam cu construit - în microfon pentru Skype
-

Cameră Web EPTZ Zoom 4x USB2.0 Ieșire video pentru v...
-

Cameră profesională pentru streaming live, Zoom 12x,...
-

Cameră de conferință UHD 4K PTZ cu zoom optic 12X US...
-

Full prezentată 4k 12x zoom optic ndi/poe/sdi/hdmi/U...

