Sistem de conferințe pentru echipamente de birou 4k 12x optice optice optice PTZ Cameră PTZ și 9 metri Voice preluare gamă de difuzoare
Grupul de conferințe video audio complete pentru camere medii până la mari:
Cameră video HD, difuzor și hub.
Design compact și elegant pentru a se încadra în majoritatea scenariilor.
Plug & Play HD Audio permite tuturor celor din jurul mesei de conferințe să audă și să fie auzite clar
Video High Def: Video HD 1080p cu autofocus, lentilă zoom 12x.
Rezoluția 4K vă asigurați că vedeți fiecare detaliu al sălii de ședințe.
Compatibil cu Mac și PC.
Cerințe de sistem: Windows 7, 8.1 sau 10, Mac OS X 10.7 sau mai mare.
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Sistem de conferințe pentru echipamente de birou 12x optice optice optice PTZ Cameră PTZ și 9 metri Voice preluare gamă de difuzoare
1.. Grupul complet de conferințe audio/video pentru camere medii până la mari: cameră video UHD, difuzor și hub.
2. Design compact și elegant pentru a se încadra în majoritatea scenariilor.
3. High End Speakerphone, Plug & Play HD Audio permite tuturor celor din jurul mesei de conferințe să audă și să fie auzite clar
4. Conferință video ușoară și bună: Lansați întâlniri video cu o conexiune USB Plug și redată pe un laptop și alegeți un software de conferințe video
5. Video High Def: Video 4K și HD 1080p cu focalizare automată, rezoluție zoom 12x . 4 K Rezoluție asigură că vedeți fiecare detaliu al sălii de ședințe.
6. Compatibil cu Mac și PC. Cerințe de sistem: Windows 7, 8.1 sau 10, Mac OS X 10.7 sau mai mare.

Toate - în - un sistem de conferințe
Tenveo All - în - un sistem de conferințe video și audio pentru camere mari până la mari.
Pachetul accesibil este dotat cu zoom HD 12x și cameră 4K, difuzor de preluare vocală de 360 de grade, cu 9 metri vocal Pick - up RADIUS.
Interfețe video HDMI și DP
Cu interfața HDMI, camera PTZ Zoom 12x 12x din acest sistem de conferințe video ar putea oferi o imagine mult mai clară și o latență scăzută.


Serviciul nostru:
Fabricarea OEM- Servicii de fabricație de echipamente originale fiabile.
Fabricarea contractului- Specializare în Top - Produse audiovizuale de nivel.
ISO - fabrică certificată- Respectarea standardelor internaționale de calitate.
MOQ scăzut (cantitate minimă de comandă)- Producție flexibilă cu un control strict al calității.
Prețuri competitive în vrac- Cost - soluții eficiente pentru producția de scară mare -.
| Numărul modelului | Tevo - va512Group - ex |
| Senzor de imagine al camerei PTZ | 1/2,8 "Sony CMOS |
Pixel eficient | 8.29mp |
| Obiectiv | f =3.9 mm-46.8mm |
| Deschidere | F1.6-2.8 |
| Format video | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Unghi orizontal | 70,82 grade (W) -6.48 grad (T) |
| Concentrați -vă | Auto/manual |
| Reducerea zgomotului digital | Reducerea zgomotului 2D și 3D |
| Expunere | Auto/manual |
| Interfețe video | HDMI, dp |
| Format de compresie video | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Protocol de control | Visca/Pelco - d/Pelco - p |
| Rata de transfer | 9600/4800/38400/2400 |
| Rotație tigaie/înclinare | >± 175 grade, -90 grad -+90 grad |
| Viteza de control a tigaiei | 0.1 -80 grad /sec |
| Viteza de control înclinată | 0,1-60 grade /sec |
| Număr presetat | 255 Presetări de Pelco - d, 32 Presetări de Pelco - P, 7 presetări de Visca (10 presetări de la telecomandă) |
| Anularea ecoului acustic (AEC) a difuzorului | > 65db |
| Răspunsul difuzorului | 135Hz-20Hz |
| Gama de preluare a difuzorului cu 2 microfoane de expansiune | 9 metri |
| Interfețe ale hub -ului | Dp*2; Interfață de putere*1; Tip USB - C*1 |
| Cabluri ale hub -ului | Cablu USB 3M*1, 5m DP Cablu*2 |
| Sisteme de funcționare | Windows 7 sau mai mare; Android, Mac OS ™ 10.10 sau mai mare, Linux (necesar pentru a sprijini UVC.) Compatibil cu echipele Zoom, MS, Skype și etc. |
| Dimensiune (w*h*d) | Cameră foto: 171.6*192.6*171.6mm; Speakerphone: φ 180mm*37.4mm; Hub: 98*98*20m |
Tag-uri populare: Sistem de conferințe pentru echipamente de birou 4k 12x optic optic optică PTZ Cameră PTZ și 9 metri Voice preluare Difuzor de gamă, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China









