Zoom optic 4K 12x cu camera video de conferință USB3.0 PTZ
Produs nr
Caracteristică principală
USB3.0, HDMI, TIP - C, Camera PTZ Ethernet cu 12x zoom optic
8.29mp, 16: 9
Un unghi de 78,58 grad lat
Format video Yuy2/NV12/H.264/H.265/MJPG
Format de compresie video H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12
Protocol de rețea RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Sprijină Visca peste IP
Suport Visca/Pelco - d/Pelco - p; rata de baud: 9600/4800/38400/2400
Rs232 (intrare și ieșire), rs485, tip - c (uvc1.1)
Compatibil cu orice aplicație software de conferințe video și servicii cloud
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Camera de conferință USB3.0 PTZ Video 12x Zoom 4K PTZ Cameră cu funcție de urmărire automată AI
- Aplicați Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS și Tamron Lens oferă un FOV larg de 78,58 grade și acceptă zoom optic 12x + 18 x Zoom digital. SNR ridicat SNR al senzorului CMOS și reducerea zgomotului digital 2D și 3D acceptă lucrând în 0,5 Lux Low Light.
- Ca cameră PTZ, acceptă rotația pan/înclinare (± 175 grade, - 90 grade -+90 grad). Are mai multe moduri de control, cum ar fi telecomanda IR inclusă, Visca/Pelco - d/Pelco {- P; rata Baud: 9600/4800 RS232 (intrare și ieșire), RS485, Type-C (UVC1.1).
Este o cameră de cameră și o cameră video de conferință video, o cameră de conferință video și o cameră de conferință video, poate ieși simultan Max 3840*2160p@30FPS video de la USB3.0, HDMI (4KP@30/25FPS, HDMI și IP Streaming (H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12). RTMP, ONVIF, GB28181;






Tevo - vl12u - AI USB3.0 / HDMI / IP PTZ Camera
| Numele articolului | Camera PTZ USB3.0 /HDMI cu zoom de 12x |
| Modelul nr. | Tevo - vl12u - ai |
| Senzor de imagine | Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS |
| Pixeli eficienți | 8.29mp, 16: 9 |
| Obiectiv | f =3.9-46.8 mm |
| Deschidere | F1.6 ~ F9.6 |
| Format video | HDMI (4kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps) |
| USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps | |
| Yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg) | |
| Zoom optic | zoom 12x |
| Unghi orizontal | 70,82 grade (W) -6.48 grad (T) |
| Unghiul vertial | 47,72 grade (W) -73.66 grad (T) |
| Unghiul diagonal | 78.58 grad (W) -7,42 grad (T) |
| Compensare de lumină de fundal | Sprijin |
| Interfață I / O | |
| Interfețe video | Hdmi, tip - C, Ethernet |
| Format de compresie video | H.264, H.265, MJPG, Yuy2, NV12 |
| Lan | Portul Ethernet adaptiv 10m/100m adaptativ, suportați Poe IEEE802.3AF |
| Protocol de rețea | RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Sprijină Visca peste IP |
| Protocol de control | Visca/Pelco - d/pelco - p; rata de baud: 9600/4800/38400/2400 |
| Interfață de control | Rs232 (intrare și ieșire), rs485, tip - c (uvc1.1) |
| Parametrul PTZ | |
| Rotație tigaie/înclinare | ± 175 grade, -90 grad -+90 grad |
| Viteza de control a tigaiei | 0.1 -80 grad /sec |
| Viteza de control înclinată | 0,1-60 grade /sec |
| Număr presetat | 255 Presetări de Pelco - d, 32 Presetări de Pelco - P, 7 presetări de Visca (10 presetări de la telecomandă) |
| Parametrul general | |
| Sisteme de funcționare | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 sau mai mare, Linux (necesită să suportați UVC.) |
| Tensiune de intrare | CC 12V |
| Curent de intrare | 1.0A (Max.) |
| Consumul de energie | 13W (Max.) |
| Temperatura depozită | -10 grad -+60 grad |
| Umiditatea stocării | 20%-90% |
| Temperatura de lucru | -10 grad -+50 grad |
| Umiditatea de lucru | 20%-80% |
| Dimensiune (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm / 260*217*197mm (înainte / după ambalare) |
| N.W. / G.W | 1,43kg/2.096kg |
| Accesorii | 1xcamera; Cablu 1xUSB; 1XPOWER Adapter; 1xwall montare; 1xmanual |
| Mfg. Garanție | 3 ani părți și muncă |
Tag-uri populare: Zoom optic 4K 12x cu camera video conferinței USB3.0 PTZ, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China













