Camera de conferință video de 12x ZOOM 4K cu HDMI USB Poe NDI
Modelul nr
* 12x zoom optic
* Sony Imx 415 1/2.8 "Senzor CMOS, 8,29 Mega Pixel
* UHD4K Calitatea imaginii, unghiul de vedere larg
* HDMI USB, RJ45 VIDEO OUTPUT (Suport PoE & IP Streaming)
* Mișcare PTZ exactă, netedă și silențioasă (PAN: 350 Grad, înclinare: 180 grade)
* 2D și 3D NR pentru cea mai bună calitate video în diferite condiții de iluminare
* Presetare: 10 prin setarea de la distanță IR (256 prin RS232)
* Suport Visca, Pelco - P, și PELCO - D Protocol, RS232/RS485/IP/IR telecomandă
* Protocol de rețea: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, etc.
* Suportați plasarea desktopului, suportul pentru tavan, montarea pe perete și montarea trepiedului (montabil invers)
* Susțineți POE/NDI: Poate alimenta, controla, configura și previzualiza videoclipul pe un cablu Ethernet.
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului

Camera VL12U 4K este echipată cu POE, USB3.0, senzor Sony, lentilă cu adevărat 4K, zoom optic 12x și un sistem de imagine Ultra -. Oferă videoclipuri ascuțite, culoare remarcabilă și o precizie optică excepțională. Tehnologia sa construită - în AL optimizează echilibrul luminii pentru a sublinia fețele și a face ca tonurile de piele să arate naturale -, chiar și în condiții slabe sau de fundal. În plus, zoom optic de 12x cu un unghi orizontal de 70,82 grade larg permite să răspundă cu ușurință nevoile de la mijlocii până la mari - săli de întâlnire de dimensiuni.





| Modelul nr. | Vl12u ndi |
| Senzor de imagine | Sony IMX 415 1/2.8 "CMOS |
| Pixeli eficienți | 8.29mp, 16: 9 |
| Format video | HDMI (4kp@30/25fps, 1080p@60/50/30/25fps, 720p@60/50/30/25fps); USB3.0 (3840*2160p@30fps, 2560*1440p@30fps, 1920*1080p@30fps, 1280*720p@30fps, 640*480p@30fps, 320*240p@30fps; yuy2/nv12/h.264/h.265/mjpg)) |
| Zoom optic | 12x zoom |
| Obiectiv | f =3.9-46.8 mm |
| Deschidere | F1.6-F2.8 |
| Unghi orizontal | 70,82 grade (W) -6.48 grad (T) |
| Unghi vertical | 47,72 grade (W) -73.66 grad (T) |
| Unghiul diagonal | 78.58 grad (W) -7,42 grad (T) |
| Compensare de lumină de fundal | Sprijin |
| Snr | >50dB |
| Concentrați -vă | Auto / manual |
| Reducerea zgomotului digital | Reducerea zgomotului 2D și 3D |
| Expunere | Auto / manual |
| Interfețe video | HDMI, USB3.0 C, RJ45 |
| Format de compresie video | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Lan | Portul Ethernet adaptiv de 10 m/100m; Sprijină Poe IEEE802.3AF |
| Protocol de rețea | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Sprijină Visca peste IP |
| Protocol de control | Visca/pelco - d/pelco - p; Rata de transfer: 38400/9600/4800/2400 |
| Interfață de control | RS232 (numai de intrare), RS485, USB3.0 C (UVC1.1), RJ45 |
| Rotație tigaie/înclinare | ± 175 grade, -90 grad-+90 grad |
| Viteza de control a tigaiei | 0.1 -80 grad /sec |
| Viteza de control înclinată | 0.1 -60 grad /sec |
| Număr presetat | Utilizatorul poate configura până la 255 de presetări (10 presetări de la telecomandă IR) |
| Sisteme de funcționare | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 sau mai mare, Linux (necesar pentru a suporta UVC.) |
| Tensiune de intrare | DC 12V |
| Curent de intrare | 2.0A (Max.) |
| Consumul de energie | 13W (Max.) |
| Temperatura depozită | -20 grad la 60 de grade |
| Umiditatea stocării | 20% -90% RH |
| Temperatura de lucru | 0 grad la 40 de grade |
| Umiditatea de lucru | 20% -80% RH |
| Dimensiune (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (înainte/ după ambalare) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (greutate netă/ brută) |
| Accesorii | 1 x cameră foto; 1 x cablu USB; 1 x adaptor de putere; 1x IR Telecomandă; 1 x montare de perete; 1 x manual |
| Mfg. Garanție | 3 ani de piese standard și garanție forței de muncă |
Tag-uri populare: Camera de conferință video de 12x ZOOM 4K cu HDMI USB Poe NDI, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China
S-ar putea sa-ti placa si
-

Cea mai bună cameră web video cu 4K 30fps pentru Sky...
-

4K USB 2.0 Cameră pentru videoconferințe PTZ Telecom...
-

Camera de conferință video 4K Tele - Soluție de întâ...
-

FHD 4K Webcam cu construit - în microfon pentru Skype
-

Cameră Web EPTZ Zoom 4x USB2.0 Ieșire video pentru v...
-

VA300C 4K EPTZ Webcam Conference Webcam USB pentru V...






