Soluție video ieftină de conferință
Interfață USB3.0
HD1080p 2.38 Mega Pixel
Unghi de 118 grade larg
PAN: 0-355 Grad înclinare: +/- 60 grade
RS-232, RS-422, RS-485, telecomandă IR
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Cameră video USB HD 1080p pentru săli de conferințe
Cameră de înclinare a panoului optic 3x
Design elegant și inteligent
Plug și redați conectivitatea USB3.0
Crystal Clear HD1080p Calitatea imaginii
Mișcare PTZ exactă, netedă și tăcută
Presetare: 10 prin setarea de la distanță IR (255 prin RS232)
1/2,8 inch de înaltă calitate, 2,1MP (16: 9) senzor CMOS
Calitate superioară cu materialul complet de lentilă de sticlă
Câmp vizual de 118 grade, fără distorsiune video
Soluție video ieftină de conferință
Suport suport pentru plafon, montare pe perete și suport pentru trepied (montabil invers)
2D și 3D NR pentru cea mai bună calitate video în diferite condiții de iluminare
Suport Visca, Pelco - P, și Pelco - D Protocol, RS232/RS485 Control camera
Compatibil cu majoritatea software -ului și platformei de conferință video de frunte



Ambalaje și transport
1.Delivery:
Pentru comenzi de probă, avem produse în stoc; În aceeași zi livrare când primim comanda;
Pentru comenzi de cumpărare, vom expedia în 3-7 zile lucrătoare;
2. Pacheta:
Ambalaje din spumă în interior; Ambalaj standard cu carton afară.

| Senzor | 1/2.8''sony CMOS |
| Pixel eficient | 2.38 Mega Pixel |
| Pixel de ieșire video | 1080p@60/50/30/25FPS, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoom | Zoom optic 3x |
| Obiectiv | f =2.38-7 mm |
| Deschidere | F1.96-3.64 |
| Unghi orizontal | 103.69 grad (W) -42.12 grad (T) |
| Ieșire video | USB 3.0 |
| Rezoluție video | 1080P (1920 *1080) |
| Standard SiGinal | NTSC/PAL |
| Poziția presetată | 64 |
| Controlează temernal | RS-232, RS485 |
| Obturator | 1/30S-1/10000S, Auto |
| Rata de transfer | 38400/9600bps |
| Protocol de control | Visca, Pelco - d, Pelco - p (RS-232, RS485) |
| Protocolul USB | UVC1.1 |
| Iluminare minimă | 0,1lux |
| Snr | Mai mare sau egal cu 50db |
| Format de codificare video | H.264, MJPEG, Yuv |
| Rotație orizontală | 350 grade (± 175 grade) 0,1 grad /s-100 grad /s |
| Rotație verticală | 90 grade (± 45 grade) 0,1 grad /s-80 grade S |
| Alimentare electrică | DC 12V/2A |
| Comsump de putere | 12W |
Tag-uri populare: Soluție video ieftină, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China












