Microfon pentru sala de conferinte
Difuzor Bluetooth Daisy Chain;
Audio full-duplex și matrice de microfoane la 360 de grade;
Algoritm vocal AI încorporat și tehnologie de preluare cu ajustare automată;
Echipat cu 4 microfoane omnidirecționale digitale MEMS de înaltă sensibilitate;
Conectați și redați ușor cu Bluetooth, USB și mini-jack la dispozitivele mobile;
Funcții ușor de utilizat, inclusiv butonul de dezactivare a sunetului microfonului, comenzile pentru apeluri și volum;
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
TEVO-NA200B Difuzor Bluetooth cu lanț de margarete nou venit, difuzor Bluetooth USB2.0 pentru sala de conferințe
Difuzorul Bluetooth TEVO-NA200B Daisy Chain vă poate extinde spațiile de întâlnire.
Cu algoritmul vocal AI încorporat și tehnologia de preluare cu reglare automată, TEVO-NA200B poate regla automat volumul pentru a optimiza echilibrul auto-volumului.
Audio full-duplex și matrice de microfoane de 360 de grade, difuzorul TEVO-NA200B ar putea accepta vorbirea dublă. Este echipat cu 4 microfoane digitale omnidirecționale MEMS de înaltă sensibilitate pentru a se asigura că toată lumea este auzită în timpul teleconferinței.
Difuzorul portabil NA200B este compatibil cu toate dispozitivele populare, software-ul, aplicațiile etc. Cu tehnologia de formare a fasciculului, NA200B poate identifica cu precizie poziția difuzorului.
Vă puteți bucura de întâlnirea dvs. acasă, la birou sau în timpul călătoriilor.

Caracteristici cheie ale TEVO-NA200B:
Difuzor Bluetooth Daisy Chain;
Audio full-duplex și matrice de microfoane la 360 de grade;
Algoritm vocal AI încorporat și tehnologie de preluare cu ajustare automată;
Echipat cu 4 microfoane omnidirecționale digitale MEMS de înaltă sensibilitate;
Conectați și redați ușor cu Bluetooth, USB și mini-jack la dispozitivele mobile;
Funcții ușor de utilizat, inclusiv butonul de dezactivare a sunetului microfonului, comenzile pentru apeluri și volum;
Cu tehnologia de formare a fasciculului, NA200B poate identifica cu precizie poziția difuzorului.
Mai multe detalii despre produs TEVO-NA200B:
Ideal pentru spații de întâlnire mici și mijlocii
Difuzorul Bluetooth Tevo-NA200B asigură că toată lumea este auzită în timpul apelurilor conferință,
făcând întâlnirea dvs. mai eficientă.

Audio full-duplex și matrice de microfoane la 360 de grade
4 microfoane omnidirecționale încorporate pentru a forma o captare a sunetului omnidirecțională de 360-grade,
potrivit pentru o sală de ședințe de 20 de metri pătrați și susține întâlniri live cu mai puțin de 10 persoane.

Timp lung de așteptare
Bateria încorporată de 5200mA de mare capacitate face ca difuzorul să aibă timp de convorbire lung
(9h timp de lucru la volum maxim și 90 de zile timp de așteptare).

Difuzor Bluetooth pentru softphone:
Raza de preluare a vocii de 5 m, remarcabil inch și calitate a vocii cristaline pentru întâlniri de conferință de dimensiuni medii;

Suprafata rezistenta la apa
Suprafața impermeabilă protejează complet împotriva prafului și a apei;

Design portabil și solid:
Este convenabil să lucrați cu TENVEO NA200B acasă, la birou, în aer liber oriunde, după cum doriți.

La fel de ușor ca Plug and Play:
Nu este nevoie de IT. Configurarea și utilizarea acestor difuzoare Bluetooth este simplă, doar conectați-vă și apelați;
Compatibil cu toate platformele UC de top.

Se poate conecta 1 bucăți de difuzoare cu extensie (prin cablu RJ45) și se poate mări distanța de preluare până la 10 m.
Difuzorul de extensie este pentru opțiune.

Vă rugăm să ne contactați dacă sunteți interesat de difuzorul Bluetooth USB2 în lanț Daisy.0 pentru sala de conferințe TEVO-NA200B.
Specificatii tehnice:
| Model | TEVO-NA200B |
| Sala de sedinte | 20-40m2 |
| Raza de ridicare | 5 metri |
| Raspuns in frecventa microfonului | 100 Hz-22KHz |
| Microfon incorporat | 4 |
| Bluetooth | √ |
| Ieșire maximă | 85 dB |
| Răspuns în frecvența difuzorului: | 100 Hz-22KHz |
| Full duplex | √ |
| Antifonare | √ |
| Control automat al câștigului | √ |
| Alimentare electrică: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Temperatura de lucru | 0 grad -50 grad (stare de funcționare) |
| Umiditate | 20 la sută -85 la sută |
| Suport OS | Windows / Android / iOS / Linux |
| Accesorii | 1x difuzor pentru conferință; 1x card de garanție |
| Interfață | 1x interfață de tip B; 1x interfață de rețea RJ45; 1x Interfață de intrare/ieșire de linie |
| Alimentare electrică | Alimentare prin USB (5v/500mA), baterie litiu incorporata de 5200mAH; |
SZ Tenveo Video Technology Co,.ltd
Adăugați: etajul B-8, Conacul Fukang Keji, Strada Yousong, Comunitatea Fukang, Dist. Longhua, ShenZhen, China
Email:Sales09@tenveo.com
Tel/Wechat: plus 86 135 5233 5495
Whatsapp: plus 86 134 7469 0572
Skype: live:956467630_1
Site: www.tenveo-video-conference.com
Tag-uri populare: microfon pentru sala de conferinte, China, producatori, en-gros, pret, pret mic, fabricat in China








