Conferință de urmărire automată AI Cameră Cameră PTZ NDI Cameră optică 12x cu USB HDMI SDI RJ45
Model: tevo - vhd612a ndi
* 12x zoom optic, suport AI Auto - Urmărirea
* Crystal Clear HD1080p Calitatea imaginii
* 1/2.8''sony senzor CMOS, pixeli efectivi de 2,07MP
* SDI, HDMI USB, RJ45 VIDEO OUTPUT (Suport Poe & IP Streaming)
* Mișcare PTZ exactă, netedă și silențioasă (PAN: 350 Grad, înclinare: 180 grade)
* 2D și 3D NR pentru cea mai bună calitate video în diferite condiții de iluminare
* Presetare: 10 prin setarea de la distanță IR (256 prin RS232)
* Suport Visca, Pelco - P, și PELCO - D Protocol, RS232/RS485/IP/IR telecomandă
* Protocol de rețea: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, etc.
* Suportați plasarea desktopului, suportul pentru tavan, montarea pe perete și montarea trepiedului (montabil invers)
* Susțineți POE/NDI: Poate alimenta, controla, configura și previzualiza videoclipul pe un cablu Ethernet.
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Tenveo actualizat NDI/SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Urmărirea 12x 1080p 60fps PTZ Camera PTZ

TENVEO AI Urmărirea automată NDI/3G - SDI/HDMI/LAN/USB3.0 Poe 12x Zoom optic + 8 x Zoom digital FHD 1080p 60fps PTZ Camerăeste o alegere perfectă pentru capturarea și transmiterea serviciilor bisericii, evenimente de cult, activități guvernamentale, întâlniri, concerte live, lansare de produse, streaming de studio și emisiuni live.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐍𝐃𝐈 𝐏𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐚𝐥 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Camera de streaming live NDI PTZ este echipată cu un obiectiv optic de 12x + 8 x lentilă digitală cu unghi larg de zoom larg, care este de până la 1080p 60FPS FHD Video ieșire video. Echipat cu un senzor CMOS de 1/2,8 ", combinat cu tehnologia și algoritmul de reducere a zgomotului digital 2D și 3D.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐓𝐫𝐚𝐜𝐤𝐢𝐧𝐠 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Camera AI PTZ cu urmărirea automată - acceptă urmărirea formei umane pe baza algoritmului AI avansat. Prin recunoașterea feței, poate determina cu exactitate locația oamenilor, să realizeze urmărirea automată și selecția automată a cadrelor. Acest lucru îl face ideal pentru a surprinde evenimente live, cum ar fi evenimentele de închinare la serviciile bisericii, evenimente sportive, concerte live, producție video sau conferințe mari.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Tenveo NDI Camera PTZ poate fi controlată de la distanță pentru a roti 350 de grade (± 175 grade) pe orizontală și 180 de grade (± 90 grade) vertical într -un mod precis, neted și silențios. De asemenea, acceptă setarea a 10 presetări prin telecomanda IR și este disponibil pentru a configura până la 255 de presetări prin interfețe RS232 și RS485 pentru control profesional. Modul convenabil ar putea controla rapid tigaia camerei PTZ, înclinarea, zoom -ul și mutarea în poziția prestabilită pentru secvența de închidere -.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 Echipat cu interfețe 3G - SDI, HDMI, USB3.0 și RJ45, această cameră de streaming live PTZ oferă flexibilitate și versatilitate atunci când vine vorba de conectarea la diferite dispozitive și platforme. Poe (802.3af) a susținut. Între timp, interfețele liniare și aliniază pot fi conectate la dispozitive audio, suportând streaming simultan audio și video (dispozitivul audio nu este inclus). Acest lucru îl face compatibil cu o gamă largă de dispozitive și platforme, permițându -vă să vă satisfaceți toate nevoile de streaming live.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 Camera de streaming IP live poate fi compatibilă cu actualul software popular video/streaming, inclusiv Zoom, Skype, YouTube, WebEx, BlueJeans, Facebook, Echipe, FaceTime, Google Hangout, OBS, Google Meet și Software de producție video care acceptă NDI HX. Suporta Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android sau mai mare. Camera de streaming este, de asemenea, utilizată pe scară largă la cursuri online, Biserică Live Broadcasts, Tele - Medicină, Studio Streaming, High - Conferință tehnologică, evenimente mari etc.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 & 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 Camera de streaming în direct PTZ acceptă pe desktop, trepied, perete sau montare de tavan (șuruburi de montare și montare incluse). Și Tenveo oferă excelent după - Serviciul de vânzări și serviciul de asistență tehnică pe viață (Serviciul de actualizare a firmware -ului etc.). Contactați -ne dacă aveți vreo întrebare, vom fi bucuroși să vă răspundem în termen de 24 de ore și vă vom oferi cu siguranță o soluție satisfăcătoare.
| Modelul nr. | Tevo - vhd612a ndi |
| Senzor | 1/2.8'' |
| Pixeli eficienți | 2.07MP |
| Semnale video | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 12x zoom optic |
| Obiectiv | f =4.2 mm ~ 50.4mm |
| Deschidere | F1.8 ~ F2.8 |
| Unghi orizontal | 70,2 grade ~ 6,52 grad |
| Unghiul vertical | 42,6 grad ~ 3,76 grad |
| Unghiul diagonal | 77,5 grad ~ 7,53 grad |
| Zoom digital | 8X |
| Ieșire video | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard de semnal | NTSC/PAL |
| Interfață de control | RS232, RS485, USB, net |
| Obturator | 1/30s ~ 1/10000s |
| Bilanț de alb | Auto, interior, exterior, o apăsare, manual, var |
| Compensare de lumină de fundal | Sprijin |
| Reducerea zgomotului digital | Reducerea zgomotului digital 2D și 3D |
| Rata de transfer | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Protocol de control | Visca, Pelco - d, Pelco - p |
| Protocolul USB | UVC 1.1 |
| Iluminare minimă | 0,5 lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Mai mare sau egal cu 50db |
| Rotație orizontală | 350 grade (± 175 grade) 0,1 grad /s-100 grad /s |
| Rotație verticală | 180 grade (± 90 grade) 0,1 grad /s-80 grade S |
| H&V Flip | Sprijin |
| Înghețarea imaginii | Sprijin |
| Poe | Sprijin |
| Numărul de presetare | 255 |
| Precizia prestabilită | 0,1 grad |
| Caracteristici IPC | |
| Format de codificare video | H.264/H.265/MJPG |
| Flux video | Flux principal, sub flux |
| Rezoluția principală a fluxului | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, etc. |
| Rezoluție sub flux | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, etc. |
| Rata de biți video | 32kbps ~ 102400kbps |
| Tipul ratei de biți | Rata variabilă, rata fixă |
| Rata cadrului | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Compresie audio | AAC |
| Rata de biți audio | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Protocol de rețea | NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, MULTICAST, etc. |
| Interfață de intrare/ieșire | |
| Ieșire HD | 1XHDMI 1x3g - sdi: tip bnc, 800mvp - p, 75Ω, alături de SMPTE 424M Standard |
| Lan | 1xrj45: 10m/100m interfață Ethernet, Poe (802.3af) |
| Interfață audio | 1-ch: interfață audio de 3,5 mm, linie în 1-CH: interfață audio de 3,5 mm, liniați-vă |
| USB | 1XUSB3.0: Jack feminin de tip B |
| Interfață de comunicare | 1xrs232 in: 8pin min DIN, MAX Distanță: 30m, protocol: Visca/Pelco - d/Pelco - p 1XRS232 OUT: 8pin Min DIN, MAX Distanță: 30m, Protocol: Visca Network Utilizare 1XRS485: 2PIN PHOENIX PORT, MAX DISTANȚĂ: 1200M, PROTOCOL: VISCA/PELCO - d/pelco - p |
| Power Jack | Tipul Jeita (DC în 12V) |
| Specificații generice | |
| Alimentare electrică | DC 12V/2A |
| Consumul de energie | 12W |
| Temperatura de lucru | 0 grad la 40 de grade |
| Umiditatea muncii | 20% -80% RH |
| Temperatura depozită | -20 grad la 60 de grade |
| Umiditatea stocării | 20% -90% RH |
| Dimensiunea produsului | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (înainte / după ambalare) |
| Greutatea produsului | 1,37 kg / 2,45 kg (greutate netă / brută) |
Tag-uri populare: Conferință de urmărire automată AI Camera PTZ Camera NDI 12x Zoom optic cu USB HDMI SDI RJ45, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China




