Urmărirea automată a AI Strawing Live PTZ Camera 1080p@60fps 30x Zoom optic
Model: tevo - vhd630a
* 1/2.8''Sony CMOS, 2,07 Mega Pixel, Crystal Clear HD1080P@60FPS Calitatea video
* Unghi de vizualizare largă de 70 de grade + 30 x Zoom optic - Potrivit pentru cameră medie până la mare
* Poe a susținut
* Mișcare PTZ exactă, netedă și silențioasă (PAN: 350 Grad, înclinare: 180 grade)
* 2D și 3D NR pentru cea mai bună calitate video în diferite condiții de iluminare
* Ieșiri video USB/HDM1/SDI/RJ45
* Suport terminale de control, cum ar fi tastatura Joysticker (RS232, RS485) și IR telecomandă
* Suport suport pentru plafon, montare pe perete și suport pentru trepied (montabil invers)
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului

Tenveo actualizat SDI/LAN/HDMI/USB3.0 AI - Urmărirea 30x 1080p 60fps PTZ Camerăeste ideal pentru capturarea și transmiterea serviciilor bisericii, evenimente de cult, activități guvernamentale, conferințe, concerte live, lansare de produse, streaming de studio și emisiuni live.

Principalele caracteristici:
* 1/2.8'Sony CMOS, 2,07 Mega Pixel, Crystal Clear HD1080P@60FPS Calitate video,
* Smart Auto - Urmărirea și încadrarea automată
* Tehnologia avansată de reducere a zgomotului 2D/3D reduce în continuare zgomotul, asigurând în același timp o claritate ridicată a imaginii
* Simultan 3G - SDI, HDMI, USB, IP Streaming Video Out, cu ușurință pentru producția video profesională
* Protocol de control multiplu și protocol de rețea
* Suport suport pentru plafon, montare pe perete și suport pentru trepied (montabil invers)

Setare presetată ușoară
Mutați -vă în poziții prestabilite (10 presetări prin telecomanda IR, 255 prin PELCO, 64 prin VISCA) pentru o secvență de închidere -. Oferiți interfață RS485 și RS232 pentru controlul tastaturii.

Compatibilitatea universală
Funcționează cu majoritatea conferințelor video și software -ului de streaming live, cum ar fi Zoom, Skype, OBS, Facebook Live, WebEx, Polycom, Microsoft Lync, Cisco și BlueJeans, etc.

Metodă de control diferită
Simultane USB, HDMI, 3G - SDI și IP/NDI ieșiri video. RS232/RS485/IR telecomandă cu mai multe protocol de control și rețea.

Instalare multiplă
Suportați desktop -uri, suport pentru tavan, montare pe perete și montare a trepiedului (montabil invers).

| Modelul nr. | Tevo - vhd630a |
| Senzor | 1/2.8'' |
| Pixeli eficienți | 2.07MP |
| Semnale video | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Zoom | 30x zoom optic |
| Obiectiv | f =4.6 mm ~ 138mm |
| Deschidere | F1.8 ~ F3.6 |
| Unghi orizontal | 62,3 grad ~ 2,31 grad |
| Unghiul vertical | 36,1 grade ~ 1,29 grad |
| Unghiul diagonal | 69,5 grad ~ 2,63 grad |
| Zoom digital | 8X |
| Ieșire video | USB 3.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard de semnal | NTSC/PAL |
| Interfață de control | RS232, RS485, USB, net |
| Obturator | 1/30s ~ 1/10000s |
| Bilanț de alb | Auto, interior, exterior, o apăsare, manual, var |
| Compensare de lumină de fundal | Sprijin |
| Reducerea zgomotului digital | Reducerea zgomotului digital 2D și 3D |
| Rata de transfer | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Protocol de control | Visca, Pelco - d, Pelco - p |
| Protocolul USB | UVC 1.1 |
| Iluminare minimă | 0,5 lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Mai mare sau egal cu 50db |
| Rotație orizontală | 350 grade (± 175 grade) 0,1 grad /s-100 grad /s |
| Rotație verticală | 180 grade (± 90 grade) 0,1 grad /s-80 grade S |
| H&V Flip | Sprijin |
| Înghețarea imaginii | Sprijin |
| Poe | Sprijin |
| Numărul de presetare | 255 |
| Precizia prestabilită | 0,1 grad |
| Caracteristici IPC | |
| Format de codificare video | H.264/H.265/MJPG |
| Flux video | Flux principal, sub flux |
| Rezoluția principală a fluxului | 1920x1080, 1280x720, 1024x576, 940x540, etc. |
| Rezoluție sub flux | 1280x720, 1024x576, 720x480, 720x408, etc. |
| Rata de biți video | 32kbps ~ 102400kbps |
| Tipul ratei de biți | Rata variabilă, rata fixă |
| Rata cadrului | 50Hz: 1fps ~ 50fps, 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Compresie audio | AAC |
| Rata de biți audio | 96kbps, 128kbps, 256kbps |
| Protocol de rețea | SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, MULTICAST, etc. |
| Interfață de intrare/ieșire | |
| Ieșire HD | 1XHDMI 1x3g - sdi: tip bnc, 800mvp - p, 75Ω, alături de SMPTE 424M Standard |
| Lan | 1xrj45: 10m/100m interfață Ethernet, Poe (802.3af) |
| Interfață audio | 1-ch: interfață audio de 3,5 mm, linie în 1-ch: interfață audio de 3,5 mm, liniați-vă |
| USB | 1XUSB3.0: Jack feminin de tip B |
| Interfață de comunicare | 1xrs232 in: 8pin min DIN, MAX Distanță: 30m, protocol: Visca/Pelco - d/Pelco - P 1XRS232 OUT: 8pin Min DIN, MAX Distanță: 30m, Protocol: Visca Network Utilizare 1xrs485: 2pin Phoenix Port, Distanță maximă: 1200m, protocol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Power Jack | Tipul Jeita (DC în 12V) |
| Specificații generale | |
| Alimentare electrică | DC 12V/2A |
| Consumul de energie | 12W |
| Dimensiunea produsului | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (înainte / după ambalare) |
| Greutatea produsului | 1,37 kg / 2,45 kg (greutate netă / brută) |
Tag-uri populare: Urmărirea automată a AI Showing Live PTZ Camera 1080p@60fps 30x zoom optic, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China




