
TEVO-A6T difuzor cu mâini libere în două căi 2 mac pentru masa din sala de conferințe
Model: TEVO-NA200EX
10M radiouri difuzor în lanț
interfata USB
Difuzor de 98 dB
8 microfoane, 2 difuzoare
Anulare adaptivă a ecoului
Urmărirea adaptivă a vocii umane
Microfon omnidirecțional de înaltă sensibilitate
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Difuzor profesional Microfon USB cu captare voce la 360 de grade 10M TEVO-NA200EX

Daisy Chain/Utilizare singur Ideal pentru spațiul de întâlnire – difuzorul TEVO-NA200EX dispune de funcții Daisy Chain, difuzoarele de conferință în cascadă 1 extind foarte mult spațiul de întâlnire eficient, oferind un sunet superb pentru conferințe colaborative. Este un nou upgrade bazat pe M2 luând în considerare nevoile clienților noștri. Cea mai bună parte este că nu numai că poți să duci NA200 plus NA200S la o întâlnire mai mare, permițând mai multor participanți să participe la apelul conferință, dar să folosești singur pentru 2 săli mici ca două difuzoare M2.
Ai Voice Algorithm & Auto-Adjusting Pickup Tech – difuzorul Skype aplică algoritmul VoiceIA bazat pe AI pentru a elimina zgomotul în funcție de dinamica mediului, pentru a suprima eficient ecoul, astfel încât să filtreze zgomotul ambiental în medii deschise, asigurându-vă un sunet captivant superb. Între timp, difuzorul NA200EX este echipat cu o matrice de microfoane digitale de înaltă sensibilitate care poate identifica distanța sursei de sunet, ajustând automat volumul sunetului pentru a realiza echilibrul auto-volum.
Difuzorul audio full-duplex și 360 de grade Mics Array NA200EX acceptă dual talk. Vă ajută să susțineți o conferință cu mai mulți participanți oriunde, fără să vă faceți griji că distanța vă blochează comunicarea unificată cu partenerii dvs. de afaceri pentru a obține un apel de succes. Difuzor NA200EX echipat cu 8 microfoane digitale omnidirecționale MEMS de înaltă sensibilitate pentru a se asigura că toată lumea este auzită în timpul teleconferinței, care este diferit de designul tradițional cu un singur microfon, realizând o captare adevărată la 360 de grade.
Compatibilitate ridicată și conexiuni multiple Difuzorul portabil NA200EX este compatibil cu diverse dispozitive, software/aplicații. Indiferent dacă utilizați window7/8/10, Mac OS, Android sau IOS, difuzorul de conferință poate fi conectat cu ușurință. Telefonul difuzor NA200EX acceptă și telefoane soft utilizate în mod obișnuit, cum ar fi Zoom, Skype pentru afaceri, WebEx, Google Hangout și etc.
Design indicator LED și dimensiune portabilă cu carcasă Cu tehnologia de formare a fasciculului, NA200EX identifică cu precizie poziția persoanelor care vorbesc și indică vocile în unghiuri diferite prin lumini LED. Mai mult, inelul luminos vă va spune clar volumul, puterea și starea conexiunii din seria NA200. Avand in vedere disparitia oamenilor de afaceri, difuzorul pentru conferinte NA200EX vine cu o carcasa de protectie pentru a-l transporta cu usurinta! DOAR aduceți difuzorul NA200EX la birou/ acasă sau când călătoriți!

Difuzor wireless profesional Microfon USB cu preluare vocală la 360 de grade Preț și specificații după cum urmează:


Se poate conecta în lanț 1 bucăți de difuzoare de expansiune (prin cablu RJ45) și mări distanța de preluare până la 10 m.
Difuzorul de extensie este pentru opțiune.

1. Livrare:
Pentru comenzile de mostre, avem produse pe stoc; livrare în aceeași zi când primim comanda;
Pentru comanda de cumpărare, vom expedia în termen de 3-7 zile lucrătoare;
2. Ambalare:
Ambalaj din spumă în interior; ambalaj standard din carton exterior.

Informatiile Companiei

Vă rugăm să ne contactați dacă sunteți interesat de Difuzor profesional 360 de grade Microfon USB Pick-up Voce Preț 10M
Specificațiile tehnice ale TEVO-NA200EXsistem audioconferinta:
| Model | TEVO-NA200EX |
| Sala de sedinte | 5 m (16,4 ft) plus |
| Raza de ridicare | 5 plus 5 metri |
| Raspuns in frecventa microfonului | 100 Hz-22KHz |
| Microfon incorporat | 4 |
| Bluetooth | Nu |
| Ieșire maximă | 85 dB |
| Răspuns în frecvența difuzorului: | 100 Hz-22KHz |
| Full duplex | √ |
| Antifonare | √ |
| Control automat al câștigului | √ |
| Alimentare electrică: | AC100~240V, 50-60Hz, 12W |
| Temperatura de lucru | 0 grad -50 grad (stare de funcționare) |
| Umiditate | 20 la sută -85 la sută |
| Suport OS | Windows / Android / iOS / Linux |
| Accesorii | 1x difuzor pentru conferință; 1x card de garanție |
| Interfață | 1x interfață de tip B; 1x interfață de rețea RJ45; 1x Interfață de intrare/ieșire de linie |
| Alimentare electrică | Alimentare prin USB (5v/500mA), baterie litiu incorporata de 5200mAH; |
Tag-uri populare: TEVO-A6T difuzor cu mâini libere în două căi 2 mac pentru masa din sala de conferințe, China, producători, en-gros, preț, preț mic, fabricat în China






