
Preț scăzut 4K Urmărire automată SDI USB IP 20x PTZ Camera de conferință
Specificații:
1. 4 k Urmărirea automată cu zoom optic 20x
2. SDI USB IP 20x PTZ Camera de conferință
3. Echipat cu un senzor CMOS Sony 1/2,8 "
4. 8.29 megapixeli
5. oferă o adevărată claritate 4K cu fidelitate și claritate a culorilor de viață.
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Preț scăzut 4K Urmărire automată SDI USB IP 20x PTZ Camera de conferință
Equipped with a Sony 1/2.8" CMOS sensor and 8.29 megapixels, Tenveo UVS20A-4K ptz camera delivers true 4K clarity with lifelike color fidelity and sharpness. Its 20x Optical Zoom on the other hand effortlessly transitions from wide-angle shots to tight close-ups without losing Claritate-perfectă pentru conferințe, radiodifuziune în direct și capturarea prelegerii.

Du -ți producția la nivelul următor cu urmărirea automată inteligentă.
UVS20A - motorul de urmărire AI încorporat 4K identifică în mod inteligent țintele umane, se adaptează la mișcare și menține încadrarea, asigurându-se prezentatorilor să rămână centrați și să se concentreze pe tot parcursul.

UVS20A-4K acceptă o gamă cuprinzătoare de interfețe și protocoale de streaming, ceea ce face ca integrarea în sistemele existente fără efort.
-Ieșiri VIDEO: HDMI, USB 3.0, SDI, RJ45 (suport POE+)
-Protocoale de streaming: RTSP, RTMP, SRT, NDI®|HX2
-Interfețe de control: RS232, RS485, USB (UVC), IP
--protocoale de control: visca, pelco-d/p, onvif, visca over ip
Fie pentru streaming live, colaborare la distanță sau integrare a sistemului, Tenveo UVS20A-4K se adaptează la mediul dvs. fără efort.

Cunoscut ca unul dintre cei mai importanți producători și furnizori din China, vă primim acum cu căldură la en -grosul nostru avansat de Tenveo 4K Auto Tracking SDI USB IP 20X PTZ Camera cu preț scăzut. Cu ajutorul echipamentelor și tehnologiei avansate, vă putem asigura calitatea înaltă și performanțele bune ale echipamentelor noastre.
| Modelul nr. | Tevo - uvs20a-4k |
| Senzor de imagine | Sony 1/2,8 "CMOS |
| Pixeli eficienți | 8.29mp |
| Zoom optic | Zoom optic 20x |
| Obiectiv | f =4.95 mm ~ 99mm |
| Deschidere | F1.7-F3.7 |
| Unghi orizontal | 51,9 grad ~ 3,0 grad |
| Unghiul vertical | 39,7 grad ~ 2,2 grad |
| Unghiul diagonal | 63,1 grad -3,7 grad |
| Format video | 4kp@30/25fps, 2kp@60, 1080p@60/59.94/50/30/29.97/25FPS, 720P@60/59.94/50/30 480p@30fps, 240p@30fps |
| Format de codificare video | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Compensare de lumină de fundal | Sprijin |
| Snr | Mai mare sau egal cu 50db |
| Concentrați -vă | Auto / manual |
| Reducerea zgomotului digital | Reducerea zgomotului 2D și 3D |
| Expunere | Auto / manual |
| Interfață I / O | |
| Interfețe video | HDMI, USB3.0, RJ45, SDI |
| Format de compresie video | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Lan | Portul Ethernet adaptiv de 10 m/100m; Sprijină Poe IEEE802.3AF |
| Protocol de rețea | RTSP, RTMP, VISCA OVER IP, ONVIF, SRT, NDI|HX2 |
| Protocol de control | Visca/pelco - d/pelco - p; Rata de transfer: 2400/4800/9600/38400 |
| Interfață de control | RS232 (numai de intrare), RS485, USB3.0 (UVC1.1), RJ45 |
| Parametrul PTZ | |
| Rotație orizontală | 350 grade (± 175 grade) 0,1 grad /s-100 grad /s |
| Rotație verticală | 180 grade (± 90 grade) 0,1 grad /s-80 grad /s |
| Număr presetat | Utilizatorul poate configura până la 255 de presetări (10 presetări de la telecomandă IR) |
| Parametrul general | |
| Sisteme de funcționare | Windows 10, Windows 11or mai mare; Android, Mac OS ™ 10.10 sau mai mare, Linux (necesar pentru a suporta UVC.) |
| Tensiune de intrare | DC 12V |
| Curent de intrare | 2.0A (Max.) |
| Consumul de energie | 24W (Max.) |
| Temperatura depozită | -20 grad la 60 de grade |
| Umiditatea stocării | 20% -90% RH |
| Temperatura de lucru | 0 grad la 40 de grade |
| Umiditatea de lucru | 20% -80% RH |
| Dimensiune (w*h*d) | 166*165*170mm/ 285*217*197mm (înainte/ după ambalare) |
| N.W. / G.W. | 1,6 kg/ 2,8 kg (greutate netă/ brută) |
Tag-uri populare: Preț scăzut 4K Urmărire automată SDI USB IP 20x PTZ Camera de conferință, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China





