
Zoom optic 20x cu 4K60FPS pentru conferință sau cameră de streaming live
Model: tevo - vhd1080pro
Cameră de înclinare a panoului de focalizare fixă
Design elegant și inteligent
Plug și redați conectivitatea USB2.0
Crystal Clear HD1080p Calitatea imaginii
Mișcare PTZ exactă, netedă și tăcută
Presetare: 9 prin setarea de la distanță IR (256 prin RS232)
1/2,7 inch de înaltă calitate, 8MP (16: 9) senzor CMOS
Calitate superioară cu material de sticlă complet de sticlă138 de grade câmpuri vizuale, fără distorsiuni video
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Zoom optic 20x cu 4K60FPS pentru conferință sau cameră de streaming live
* TENVEO UV620A ULTRA este o cameră profesională 4K@60FPS PTZ cu un senzor CMOS de 1/1,8 inch 8.29MP care surprinde ultra - video uhd ascuțit cu culori vibrante, îmbunătățit scăzut - capabilitatea ușoară și o gamă largă dinamică (WDR).
* Zoomul său optic de 20x cu extensie digitală 16x oferă o flexibilitate de încadrare perfectă, în timp ce câmpul vizual de 66,6 grade se potrivește spații mari.
* Cu Al - Urmărirea umanoidă alimentate, suportul POE și NDI și Dante Av - H, Uv620a Ultra activează calitatea ridicată -, scăzută - latency IP Transmission Over Rețele și Av aplică.

Suport de interfață multi -USB+HDMI+SDI+LAN cu NDI®HX2 completși Poe - Flexibilitatea de conectivitate finală

UV620a Ultra oferă ultra - latență scăzută (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
Cu o compatibilitate deplină pe ecosistemul Dante -, inclusiv Dante Controller pentru Real - TIME ROUNDING TIME, DATE DOMAIN MANAGER pentru implementarea securizată a întreprinderii și directorul Dante pentru managementul centralizat - Camera integrează în mod perfect în fluxurile de lucru profesionale IP.

Tenveo UV620A Ultra folosește algoritmi avansați de învățare profundă cu detectarea umanoidă pentru a oferi performanță profesională - de urmărire a notelor.
Procesorul său AL permite încadrarea preciziei prin ajustarea automată a compoziției pe baza poziției și cantității subiectului, în timp ce urmărirea adaptativă asigură o urmărire lină a subiecților în mișcare cu predicție de viteză inteligentă.
Prezentând conștientizarea scenei pentru evitarea automată a obstrucției, această soluție inteligentă de urmărire menține o concentrare constantă și o încadrare optimă chiar și în medii dinamice, multi -.

Tenveo proiectează, instrumentează, produce și vinde direct produse de conferință video.
Oferim OEM și ODM pentru clienții noștri!
Parametri ai produsului:
| Modelul nr. | Tevo - uv620a Ultra |
| CAMERA | |
| Senzor | 1/1.8'' |
| Pixeli eficienți | 8.42MP |
| Semnale video | HDMI: 4KP60, 4KP59.94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080p60, 1080p50, 1080i60, 1080i50, 1080p30, 1080p59.94, 1080i59.94, 1080p29.97, 720p60, 720p59.94; 3G - SDI: 1080p60, 1080p50, 1080p30, 1080p29.97, 1080p59.94, 1080p25; 1080i60, 1080i50, 1080i59.94; 720p60, 720p59.94; |
| Zoom | Zoom optic 20x |
| Obiectiv | f =6.25 mm ~ 125mm |
| Deschidere | F1.58 ~ F3.95 |
| Unghi orizontal | 59,6 grad ~ 3,5 grad |
| Unghiul vertical | 35,7 grade ~ 2,0 grad |
| Unghiul diagonal | 66,6 grade ~ 4,0 grade |
| Zoom digital | 16X |
| Ieșire video | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard de semnal | NTSC/PAL |
| Interfață de control | RS232, RS485, USB, net |
| Obturator | 1/30s ~ 1/10000s |
| Bilanț de alb | Auto, interior, exterior, o apăsare, manual, var |
| Compensare de lumină de fundal | Sprijin |
| Reducerea zgomotului digital | Reducerea zgomotului digital 3D |
| Rata de transfer | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Protocol de control | Visca, Pelco - D, Pelco - p |
| Protocolul USB | UVC 1,1 ~ 1,5 |
| Iluminare minimă | 0,5 lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Mai mare sau egal cu 55db |
| Rotație orizontală | 350 grade (± 175 grade) 0,1 grad /s-100 grad /s |
| Rotație verticală | 180 grade (± 90 grade) 0,1 grad /s-80 grad /s |
| H&V Flip | Sprijin |
| Înghețarea imaginii | Sprijin |
| Poe | Sprijin |
| Numărul de presetare | 255 |
| Precizia prestabilită | 0,1 grad |
| Caracteristici IPC (cameră IP) | |
| Format de codificare video | H.264/H.265/MJPEG |
| Flux video | Flux principal, sub flux |
| Rezoluția principală a fluxului | 3840x2160,1920x1080,1280x720, etc. |
| Rezoluție sub flux | 720x480.320x240, etc. |
| Rata de biți video | 32kbps ~ 20480kbps |
| Tipul ratei de biți | Rata variabilă, rata fixă |
| Rata cadrului | 50Hz: 1fps ~ 50fps 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Compresie audio | AAC, G711a |
| Rata de biți audio | 96kbps, 128kbps |
| Protocol de rețea | Dante av - H, ndi|hx2, srt, tcp/ip, http, rtsp, rtmp (s), onvif, dhcp, gb/t28181, multicast; suport complet ND Full |
| Interfață de intrare/ieșire | |
| Ieșire HD | 1XHDMI 1x3g - sdi: tip bnc, 800mvp - p, 75Ω, alături de SMPTE 424M Standard |
| Lan | 1XRJ45: 10M/100M/1000M Interfață Ethernet |
| Interfață audio | 1-ch: interfață audio de 3,5 mm, linie în 1-ch: interfață audio de 3,5 mm, liniați-vă |
| USB | 1XUSB2.0: TIP A. |
| Interfață de comunicare | 1xrs232 in: 8pin min DIN, MAX Distanță: 30m, protocol: Visca/Pelco - d/Pelco - P 1XRS232 OUT: 8pin Min DIN, MAX Distanță: 30m, Protocol: Visca Network Utilizare 1xrs485: 2pin Phoenix Port, Distanță maximă: 1200m, protocol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Power Jack | Tipul Jeita (DC în 12V) |
| Specificații generice | |
| Alimentare electrică | DC 12V/2A (Max) |
| Consumul de energie | 24W (Max.) |
| Temperatura de lucru | 0 grad ~ 40 grad |
| Umiditatea muncii | 20% -80% RH |
| Temperatura depozită | -20 grad la 60 de grade |
| Umiditatea stocării | 20% -90% RH |
| Dimensiunea produsului | 156.1*176.4*175.3mm / 285*217*197mm (înainte / după ambalare) |
| Greutatea produsului | 1,51 kg / 2,6 kg (greutate netă / brută) |
Tag-uri populare: Zoom optic 20x cu 4K60FPS pentru conferință sau cameră de streaming live, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China






