Camere web USB
Model Nr.TEVO-VA4K
Caracteristica principală
Unghi de vizualizare larg de 2,2 mm
Design compact all-in-one
Conexiune USB Plug & Play
Senzor CMOS 1/2.7 (Sony IMX307)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
2 microfoane omnidirecționale încorporate
Câmp vizual larg de 124 de grade fără distorsiuni
Compatibil cu orice aplicație software de videoconferință și servicii cloud
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Camere web USB TEVO-VA4K Încadrare automată

Caracteristica principală:
Lentila cu unghi larg de 2,2 mm
Design compact all-in-one
Conexiune USB Plug & Play
Senzor CMOS 1/2.7 (OV2710)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080)
2 microfoane omnidirecționale încorporate
Câmp vizual larg de 120 de grade fără distorsiuni
Compatibil cu orice aplicație software de videoconferință și servicii cloud
| Model | TEVO-VA4k |
| Nume | Audio și video într-o singură cameră web |
| Senzor de imagine | Senzor CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| Obiectiv | Unghi de vizualizare larg de 2,2 mm |
| Pixel eficient | 2,10 mega pixeli |
| Zoom | Focalizare fixă |
| Interfață | Micro USB2.0 |
| Format de compresie video | MJPEG, YUV |
| Rezoluţie | 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Unghi de vizualizare orizontal | 112 grade |
| Iluminare minima | 350 lux |
| Alimentare electrică | Alimentare USB, 5V, 70mA |
| Microfon | 2 microfoane omnidirecționale încorporate |
| Difuzor | 2 difuzoare incorporate |
| MOD | 50 cm |
| Echilibru alb | Auto |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Lungimea cablului | 3m |
| Sistem de suport | Windows:10, 8.1, 8, 7 și macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Software compatibil | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting etc. |
| Accesorii | Cablu USB, manual de utilizare |
| Consumul de energie | 2w |
| Frecvența difuzorului | 20 Hz-20KHz |
| Impedanta | 4Ω |
| Ieșire maximă | 85 dB |
| Direcția microfonului | Omnidirecțional |
| Sensibilitate | -33dBFS |
| Frecvența microfonului | 20 Hz-20KHz |
| Raza de ridicare (radiouri) | 3m |
| Mărimea produsului | 262(L)×85,5(D)×110(H)mm |
| Greutatea produsului | 0.33 g |
Tag-uri populare: camere web USB, China, producatori, en-gros, pret, pret mic, fabricat in China










