
Camere web USB pentru sala de conferințe
1.. Ieșire video USB3.0
2. 1/2.8 '' 4K UHD senzor CMOS
3. 8 Mega Pixel (16: 9)
4. 4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
5. EPTZ cu zoom digital 5x
6. Construit - în microfoane și difuzor (VA300B)
7. Adăugarea 1 microfon de expansiune prin USB - un port (VA300B)
8. 5 m Interval de preluare vocală, 120 grade FOV
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Tenveo High - Calitate toate într -un singur web USB pentru sala de conferințe

| Model | Tevo - VA300B |
| Senzor | Sony IMX415 |
| Pixel eficient | 8.29 Pixel |
| Pixel de ieșire video | 3840 x 2160@30fps, 2560 x 1440@ 30fps, 1920 x 1080@30fps etc. |
| Zoom digital | 5x |
| Câmpul de vedere | 118,8 grad (d), 109.9 grad (h), 74,6 grade (V) |
| DNR | 2D și 3D DNR |
| Codificare | Yuv, mjpg |
| EPTZ | Sprijin |
| Funcția AI | Sprijin |
| Construit - în mic | NTSC/PAL |
| Poziția prestabilită | 2 |
| Gama de preluare a vocii | 5 metri |
| Construit - în vorbitor | 1 |
| Alimentare electrică | Tastați - C/12v Adaptor de putere |
| Tensiune de intrare | 12V sau 5V |
| Telecomandă | Da |
| Suport pentru aplicație | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Echipe Microsoft, Hangouts, OBS și Xsplit etc. |
| Cerințe de sistem | Windows 7/8/10 sau mai sus, macOS 10.7 sau mai sus, Chrome OS v29.01547 sau mai sus |
| Temperatura de lucru | 0 grad -- 50 grad |
| Temperatura de depozitare | 0 grad -- 60 grad |
| Umiditatea muncii | 20 ~ 85% RH |
| Dimensiunea produsului | 210*58*50mm / 263*136*80mm ((înainte / după ambalare) |
| Greutatea produsului | 0,25 kg / 0,6 kg (greutate netă / brută) |
Tag-uri populare: Webcam -uri USB pentru sala de conferințe, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizate în China





