Soluții de microfon de conferință audio superior pentru întâlnirea dvs.
Modelul nr
Radiouri de ridicare 6m 360 grade
Conexiune USB/Bluetooth/wireless
Construit - în High - Fidelity All - îndreptare Oferiți preluare audio de 360 de grade peste 6m
Anularea ecoului și reducerea zgomotului
Compatibil cu toată platforma UC de frunte
Perfect pentru computer, telefon inteligent sau tabletă
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Tenveo Magicall M5BPRO este un difuzor de conferință wireless premium construit pentru întâlniri moderne.
Dispune de conexiuni USB, Bluetooth 5.0 și Wireless Dongle, un microfon de 8 - și un difuzor ultra-clar 5W pentru preluarea vocală de 360 de grade până la 6 metri.

Cu o baterie de 8000mAh, reducerea zgomotului și tehnologia duplex completă, conversațiile dvs. rămân naturale, clare și neîntrerupte. Indicatorii LED intuitivi și compatibilitatea universală fac din M5BPRO alegerea perfectă pentru întâlnirile de afaceri, munca la distanță și conferințele hibride.

Conferința de afaceri pentru microfon pentru microfonuri de difuzoare pentru Skype pentru Skype

Caracteristici principale simple:
Radiouri de ridicare 6m 360 grade
USB la PC, Bluetooth la telefon mobil și pad, fără fir pe computer
Construit - în High - Fidelity All - îndreptare oferă preluare audio de 360 de grade peste 6 m
Anularea ecoului și reducerea zgomotului
Compatibil cu toată platforma UC de frunte
Perfect pentru computer, telefon inteligent sau tabletă
Contactaţi-ne:
SZ Tenveo Video Technology Co, .LTD
Adăugați: etajul B-8, conacul Fukang Keji, Youston Road, Comunitatea Fukang, Longhua Dist., Shenzhen, China
Email: Sales09@tenveo.com
Tel/WeChat: +86 135 5233 5495
WhatsApp: +86 134 7469 0572
Skype: Live: 956467630_1
Site -ul:www.tenveo - video - conferință.com
| Tevo - m5b pro | |
| Numele articolului | Difuzor USB / Bluetooth (cascada este opțională) |
| Modelul nr. | M5B Pro |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Baterie | 8000MAH (construit - în baterie de litiu); Timp de muzică (până la 18 ore); Cel mai rapid timp de încărcare: 3,5 ore; Timp de încărcare regulată până la 7 ore (suport PD2.0/3.0 de încărcare, cu putere maximă până la 18W) |
| Tip de conexiune | USB/Bluetooth/Wireless |
| Dimensiunea camerei de ședințe pentru un singur difuzor | 15-30㎡ |
| Întâlnire cu un singur difuzor | Până la 15 participanți |
| Gama de preluare | 6 metri |
| MICS | MIC -uri de siliciu analog de 8x |
| Tip microfon | OMNI - Directional (interval de preluare de 360 de grade) |
| Sensibilitate la microfon | -38db |
| Volumul difuzorului | 120dB |
| Snr | 62DB |
| Reducerea zgomotului | Da |
| Audio duplex complet | Da |
| AEC | Da |
| Interval de frecvență | 100Hz până la 20kHz |
| Vorbitor | 5W/120DB |
| Interfață | 1 x tip - c, |
| Cerințe de sistem | Windows 7/8/10 sau mai sus, macOS 10.7 sau mai sus, Chrome OS v29.01547 sau mai sus |
| Suport pentru aplicație | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Echipe Microsoft, Hangouts, OBS, Xsplit etc. |
| Temperatura de lucru | 0 grad -+45 grad |
| Temperatura de depozitare | -10 grad -+45 grad |
| Umiditate de depozitare | 20% - 90% RH (necondensat) |
| Umiditatea de lucru | 20% - 80% RH (necondensat) |
| Alimentare electrică | 5V /3A sau 9V /2A |
| Dimensiunea produsului | 180mm*180mm*35.4mm/220*108*83mm (înainte/după ambalare) |
| Greutatea produsului | 0,61 kg /0,95 kg (greutate netă / brută) |
Tag-uri populare: Soluții de microfon de conferință audio superior pentru întâlnirea dvs., China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China
S-ar putea sa-ti placa si
-

Difuzor USB fără fir Bluetooth pentru conferințe
-

Cameră video pentru conferințe 3X USB pentru întâlni...
-

Plug și redați difuzor de conferință pe PC cu cablu USB
-

Cameră video PTZ cu zoom optic de 20x pentru urmărir...
-

USB3.0 Microfoane omnidirecționale
-

Microfon USB wireless cu microfoane 4X și 360 de gra...








