Difuzoare wireless pentru sala de conferinta USB Daisy Chain Microfon video conferinta
Model: TEVO-M2B-CC
10 milioane de radiouri pickup
Tastați-interfață audio C.3,5 mm
Încorporat-microfon omnidirecțional 8
Anularea ecoului și reducerea zgomotului
Compatibil cu toate platformele UC de top
Perfect pentru conectivitate PC smartphone sau tabletă
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. este cunoscut ca unul dintre cei mai importanți producători și furnizori din China, acum vă urăm cu căldură la vânzare cu ridicata la un mic microfon de conferință video cu lanț wireless Daisy Chain USB, aprobat de CE, la un preț mic din fabrica noastră. Cu ajutorul echipamentelor și tehnologiei avansate, vă putem asigura calitatea înaltă și performanța bună a echipamentului nostru. Contactați-ne pentru lista de prețuri și serviciul OEM&ODM.
Difuzor pentru conferință Tenveo M2B-CC fără fir Daisy Chain, cu 360 de grade și difuzor de înaltă calitate
-
Matrice de 8 microfoane, preluare voce la 360 de grade
-
Daisy-Design Chain pentru 20 de participanți de 30 de metri pătrați până la 60 de metri
-
Conversație clară în timpul oricăror apeluri conferință
-
Anularea zgomotului VoiceIA și anularea ecoului
-
Multi-Conexiuni cu dispozitivele dvs. prin USB-TypeC, mufă audio AUX și wireless.
-
Win7/8 sau 10, MacOS x10.9 sau mai mare, Chrome OS, Linux, Android, IOS etc.
Microflex omnidirecțional Microflex Boundary




| Nume articol | Difuzor Bluetooth |
| Model nr. | M2B-CC |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Baterie | 6000 mAH (baterie cu litiu încorporată-); Timp de muzică (până la 18 ore); Durată de viață a bateriei (apel) până la 32 de ore; Cel mai rapid timp de încărcare: 2 ore; Timp de încărcare regulat până: 4 ore |
| Tip conexiune | USB/Bluetooth/AUX/Wireless |
| Dimensiunea sălii de ședințe | 30-50㎡ |
| Întâlnire cu | 12-20 de participanți |
| Interval de preluare a difuzorului | 10 metri (16.4ft *2) |
| Mic | 8 * Matrice de microfoane profesionale |
| Tip microfon | Omni-direcțională (gamă de captare la 360 de grade) |
| Sensibilitatea microfonului | -38dB |
| Reducerea zgomotului | Da |
| Audio Full Duplex | Da |
| AEC | Da |
| Gama de frecvente | 100 Hz până la 20 kHz |
| Difuzor | 5W/112dB |
| Interfață | 2*Tip-C, porturi audio 2*3,5 mm |
| Cerințe de sistem | Windows 7/8/10 sau o versiune ulterioară, MacOS 10.7 sau o versiune ulterioară, sistemul de operare Chrome V29.01547 sau o versiune ulterioară |
| Suport pentru aplicații | Software: Zoom, echipe Microsoft, Facetime, Hangouts, OBS, Xsplit etc. |
| Temperatura de lucru | 0 grade ~ 45 grade |
| Temperatura de depozitare | -10 grade ~+45 grade |
| Umiditatea de lucru | 20%~85% RH(fără-condens) |
| Alimentare electrică | 5V/3A sau 9V/2A |
| Dimensiune (înainte/după pachet) | 125*125*30mm/226*183*95mm |
| Greutate netă/brută | 0,68 kg/0,98 kg |
Tag-uri populare: Difuzoare wireless pentru sala de conferinta USB Daisy Chain Microfon video conferinta, China, producatori, en-gros, pret, pret mic, fabricat in China










