Conferință Microfon Speakerphone pentru mare conferință Zoom Omnidirecțional lanț de margarete
Model: tevo - M5BEX
* Conectați cele două difuzoare cu cablul audio de 3,5 mm
* Două difuzoare pot fi, de asemenea, utilizate separat
* 8 Array profesionale profesionale Pentru a realiza Omni de 360 de grade - preluare direcțională a sunetului, raza audio maximă poate fi de până la 12m × 15m (39.37ft × 49,2ft)
* Mutarea biroului: construit - în Baterie reîncărcabilă de 8000amh cu timp de muzică de până la 17 ore
* Tehnologie avansată DSP, Anulare completă a ecoului duplex
* Bluetooth, dongle wireless, conexiune USB, ușor de utilizat: se conectează în câteva secunde la laptop, telefon inteligent și tabletă.
* Indicatori LED
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Tenveo M5BEX Omnidirection Daisy Chain Conference Conference Microfon Speaker pentru zoom mare de conferință




| Modelul nr. | Tevo - m5b - ex |
| Bluetooth | BT5.0 |
| Baterie | 8000MAH (construit - în baterie de litiu); Timp de muzică (până la 17 ore); Durata de viață a bateriei (apel) până la 27 de ore; Cel mai rapid timp de încărcare: 3 ore; Timpul de încărcare regulat până la 6 ore (suport PD2.0/3.0 de încărcare, cu putere maximă până la 18W) |
| Tip de conexiune | Jack USB/Bluetooth/Wireless/3.5mm (Daisy - versiunea lanțului are 2x3.5mm mufă) |
| Dimensiunea camerei de ședințe pentru un singur difuzor | 15-30㎡ |
| Dimensiunea camerei de ședințe pentru difuzorul lanțului Daisy | 30-60㎡ |
| Întâlnire cu un singur difuzor | Până la 15 participanți |
| Întâlnire cu Difuzor de lanț Daisy | Până la 20-30 de participanți |
| Gama de preluare pentru un singur difuzor | 6 metri (19,68 picioare) |
| Gama de preluare pentru difuzorul Daisy Chain | 12 metri (39,37 picioare) |
| MICS | MIC -uri de siliciu analog 4x |
| Tip microfon | OMNI - Directional (interval de preluare de 360 de grade) |
| Sensibilitate la microfon | -38db |
| Volumul difuzorului | 120dB |
| Snr | 62DB |
| Reducerea zgomotului | Da |
| Audio duplex complet | Da |
| AEC | Da |
| Interval de frecvență | 100Hz până la 20kHz |
| Vorbitor | 5W/120DB |
| Interfață | 1 x tip - C, 1 x 3,5 mm port lanț de margarete, 1 x 3,5 mm port audio |
| Cerințe de sistem | Windows 7/8/10 sau mai sus, macOS 10.7 sau mai sus, Chrome OS v29.01547 sau mai sus |
| Suport pentru aplicație | Software: Skype, FaceTime, Zoom, Echipe Microsoft, Hangouts, OBS, Xsplit etc. |
| Temperatura de lucru | -10 grad -+50 grad |
| Temperatura de depozitare | -10 grad -+45 grad |
| Umiditate de depozitare | 20% - 90% RH (necondensat) |
| Umiditatea de lucru | 20% - 80% RH (necondensat) |
| Alimentare electrică | 5V /3A sau 9V /2A |
| 1 dimensiune a unității | Ø180mm × 37.4mm |
| 2 unități mărime | 220 × 208 × 133mm (după ambalare) |
| 2 unități în greutate | 2*0,62 kg/1,6 kg (greutate netă/brută) |
| Lista de ambalare | 2*Difuzor Bluetooth, cablu 1*USB, 1*3,5 mm Cablu de lanț de margarete, 1*Dongle fără fir, 1*Adaptor OTG, 1*Manual de utilizare |
Tag-uri populare: Conferință Microfon Difuzor pentru zoom mare de conferințe, lanț de margarete omnidirecționale, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China










