TEVO-V1080 PTZ 1080P Calitate bună conferințe utile chat USB Camera de conferințe video
Mar 25, 2017
Model nr .: TEVO-V1080
Culoare: Argintiu
Timp de livrare: 3 zile de la plata
Pixeli efectivi: 2.1 mega pixeli
Built-in video de ieșire: USB 2.0
Limba: Engleză
Protocol: Visca, Pelco-D / P
Personalizate: personalizate
Marca comercială: PUAs
Caietul de sarcini: 135 * 145 * 150mm
HS Code: 8525
Video: Video
OEM: ODM
Senzor: 1 / 2.8" HD CMOS color
Obiectiv: focus fix
OSD: Da
Certificat: CE, ISO9001
Stare: Nou
Certificare: CE, RoHS, ISO, FCC
Pachetul neutru sau personalizate: Pachetul de transport
Origine: China
Prezentarea produsului:
TENVEO combină ieșire 1080P înaltă video digital cu comoditatea tradiției USB 2 .0, oferind o metodă de marketing pentru a construi conferințe video economice. USB 2 camera de conferințe video de .0, cu 2. 2 MP senzor CMOS de culoare, de ieșire de înaltă rezoluție a imaginii o calitate a imaginii , care ajunge la 1080P / 3 0 și 720p / 30. Suport RS232C și control de la distanță RS422 (VISCA, PELCO P protocol / D) de interfață, pentru toate setările camerei și pan / tilt / zoom de la distanță operațiuni de control de comunicații de mare viteză, setarea PTZ multifuncțional.
Domeniul de aplicare:
TEVO USB 2 camera video conferință HD .0 oferă o soluție personalizată ideală pentru conferințe video de la distanță, învățământ la distanță, la distanță de comunicare medicală și internet și așa mai departe, din spațiu de lucru deschis la spațiu de birou privat și sală de conferințe.
Caracteristicile produsului:
1. Adoptarea 2. 2 MP pixeli efectivi, 1/2. 8 "Exmor CMOS,
2. Format video: MJPEG 1080P / 30 720P / 30
3. 10 x optic, 12 x digitale
4. interfață USB 2.0, plug and play
5. interfață USB 2.0, accesul la control PTZ și ZOOM
6. Tehnologia de pionierat pe plan internațional cu motor ultra-silențios, ceea ce face PTZ rândul său , în tăcere
7. 128 presetări și 255 de cascadelor adresa de protocol de extindere
8. VISCA inițiativă internă și / D de protocol în mod automat tehnologia de identificare PELCO P, nu este nevoie pentru a schimba codul sau meniul
9. Original proiectat auto tehnologie de flip (desktop / instalare plafon)
Tehnologie Parametri:
| M odel | TEVO-V1080 |
| Sens o r | 1 / 2.7 "color CMOS HD |
| pixeli efectivi | 2. 2 MP |
| Video F ormat | 1080p30, 720P 30 |
| ZOOM | focalizare fixă |
| Iris | Auto / Manual |
| Unghi F ield de V iew | 56 & # 176; (W) |
| concentra | Auto / Manual / Push |
| Min. Il lumination | 0,2 Lux /0.005Lux |
| Echilibru alb | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| S Hutter electronic | 1 la 1/10000 s |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Reparația C Back-lumină | On / Off |
| Presetare | 255 |
| Pan / Tilt Unghi rotație | Pan & # 177; 170 & # 176; , Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0.1-180 & # 176; (Pan), 0.1-120 & # 176; (Tilt) |
| Terminal de control | RS-232C / RS-422 |
| control protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Interfață de ieșire video | USB 2.0 |
| Temperatura de lucru | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| Putere | DC12V |
| Putere C onsumption | 12W |
| Greutate | 1.6 kg |
dimensiuni:
240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (înainte / după ambalare)
Interfață View
Accesorii:
DC 12V adaptor de alimentare, telecomanda IR, manual, RS-232C linie de control serial, cablu USB 2.0 (5 metri), parantezele și șuruburi.
Pornire rapidă:
Serviciile noastre:
1, doi ani de garanție
2, OEM si ODM servicii (limbă, logo - ul, ambalaje ect disponibile)
3, livrare rapida (3-10 zile de la plata primite)
4, TT / Paypal acceptabil
TEVNVEO Video Technology Co, Ltd a fost înființată în anul 2002, producător profesionale de camera video de conferințe, cu CE, FCC, ISO9001: 2008 de certificare. Ne angajăm să furnizeze hi-tech, de înaltă calitate și soluții de videoconferință umanizate. OEM și ODM este disponibil.
Don`t hestiate sa ma contactati pentru orice informatii.
Sper să coopereze cu tine!
E - mail: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: Kerry Ning
Ce e app: + 8618677780472
Noi de chat: 18677780472
QQ: 936923808
Trade Manager: cn1520308805nqcx

