Full HD 1080P USB Camera video de conferințe pentru Sala de ședințe (TEVO-HD9620)
Mar 25, 2017
Model nr .: TEVO-HD9620
Video: Video
Culoare: Argintiu
Timp de livrare: 2 zile de la plata
Pixeli efectivi: 2.1 mega pixeli
Sistem de semnal: 1080P / 30 720p / 30
Camera de control Interfata: RS-232C / RS-422
Pachetul de transport: cutie de cameră color cu zoom optic PE spuma, Strong Carton International Standard de ambalare
Origine: China
Tip: Sistem de videoconferinta
Comunicare: prin cablu
Senzor: 1 / 2.8" Exmorcmos
Obiectiv: 10 X optic
Built-in video de ieșire: USB 2.0
Marca comercială: Tenveo
Specificații: CE, FC, ISO9001: 2008
Prezentarea produsului:
TENVEO combină ieșire 1080P înaltă video digital cu comoditatea de tradiție USB 2.0, oferind o soluție ideală pentru conferințe video de marketing. Camera de conferințe video USB 2.0, cu 2.1 MP senzor CMOS de culoare, de ieșire de înaltă rezoluție a imaginii o calitate a imaginii , care ajunge la 1080p / 30 și 720p / 30. Suport RS232C și control de la distanță RS422 (SONY VISCA, PELCO P / protocol D) interfață, pentru toate setările camerei și pan / tilt / zoom de la distanță operațiuni de control de comunicații de mare viteză, setarea PTZ multifuncțional.
Domeniul de aplicare:
TENVEO camera video conferință USB 2.0 HD oferă o soluție personalizată ideală pentru conferințe video de la distanță, învățământ la distanță, la distanță de comunicare medicală și internet și așa mai departe, din spațiu de lucru deschis la spațiu de birou privat și sală de conferințe.
Caracteristicile produsului:
1. Adoptarea 2.1 MP pixeli efectivi, 1 / 2.8" Exmor CMOS,
2. Video Format: 1080P / 30 720P / 30
3. interfață USB 2.0, instalare și operare ușoară
4. interfață USB 2.0, acces la control PTZ și ZOOM
5. Tehnologia de pionierat pe plan internațional cu motor ultra-silențios, ceea ce face PTZ rândul său , în tăcere
6. 64 presetări și 255 de cascadelor adresa de protocol de extindere
7. Intern Inițiativa / D de protocol în mod automat tehnologia de identificare PELCO P VISCA și, nu este nevoie pentru a schimba codul sau meniul
8. Original proiectat auto tehnologie de flip (desktop / instalare plafon)
Tehnologie Parametri:
| M odel | TEVO-HD9620 |
| Senzor | 1 / 2.8" CMOS Exmor |
| pixeli efectivi | 2.1MP |
| Format video | 1080p30, 720P30 |
| ZOOM | 20 X optic 12x zoom digital |
| Unghi de vizibilitate | 355 ° |
| concentra | Auto / Manual |
| Min. lumină | 0.25Lux la F1.2 |
| Echilibru alb | Auto / Manual |
| S / N Ratio | > 50dB |
| Viteză obturator | 1 / 1-1 / 10,000S |
| Digital Noise Reduction | / |
| Despăgubiri Back-lumină | On / Off |
| Presetare | 64 |
| Terminal de control | RS-232C / RS-485 |
| control protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Interfață de ieșire video | USB 2.0 |
| Temperatura de lucru | 0-50 |
| Putere | DC12V |
| consum de energie | 12W |
| Greutate | 1.4 kg |
Serviciile noastre:
1, garantie 2 ani
2, servicii OEM
3, Livrare rapida (2 zile de la plata primite)
4, TT / Paypal acceptabil
TENCEO Industrial Co, Ltd a fost înființată în anul 2002, producător profesionale de camera video de conferințe, cu CE, FCC, ISO9001: 2008 de certificare. Ne angajăm să furnizeze hi-tech, de înaltă calitate și soluții de videoconferință umanizate. OEM este disponibil.
Sper să coopereze cu tine!
Adauga .: Room511-514, Fengtian Noua clădire tech, North Xuegang Road, Longhua nou dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
SKYPE:
Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706

