TEVO-HD9618 HD 1080P video conferințe PTZ Camera Web cu HD-SDI HDMI Ieșire DVI
Mar 24, 2017
Model nr .: TEVO-HD9618
Video: Video
Comunicare: prin cablu
OEM: ODM
Senzor: 1 / 2.8" CMOS Exmor
Obiectiv: 18 X Zoom optic, 12 X Zoom digital
Built-in video de ieșire: HDMI, 3G-Sdi, YPbPr, CVBS, DVI-I
Limba: engleză sau ca personalizată
Marca comercială: PUAs sau personalizate
Specificații: 220x160x160mm
HS Code: 8525
Tip: Sistem de videoconferinta
Compozitie: CMOS
Culoare: Negru
Timp de livrare: 3 zile de la plata
Pixeli efectivi: 3.27 Pixels Mega
Sistem de semnal: 1080 60p / 50p
Camera de control Interfata: RS-232C / RS-422
OSD: Da
Pachetul neutru sau personalizate: Pachetul de transport
Origine: China
Prezentarea produsului:
TEVO-HD9618 este camera noastră de brand de înaltă inteligent de conferințe video HD, cu modul, oferind 3.27MP imagine de înaltă rezoluție. Toate setările camerei și pan / tilt / zoom de la distanță operațiune de control de comunicații de mare viteză. patentat de tehnologie unică de auto flip-(desktop sau instalare tavan), cu 255 de presetări, setarea PTZ multifuncțional. RS232 și telecomandă RS422 (VISCA, PELCO P / protocol D) interfață.
Domeniul de aplicare:
aparat de fotografiat TENVEO HD video conferință a fost utilizat pe scară largă în conferințe video, sală de conferințe, teleprezență, conferințe pluripartidist, de învățare la distanță, instituțiile de învățământ, de formare corporative, întâlnire de afaceri, guvern, telemedicina, locuințe de cult, comunicare pe internet, de monitorizare, sălile de judecată etc.
Caracteristicile produsului:
1. Full HD 1080P 50/60
2. 240 ori raportul de mărire variabil (20 x zoom optic cu 12 x zoom digital)
3. 1 / 2.8" Exmor CMOS 3.27MP
4. 3G-SDI, YPbPr, DVI-I, o ieșire de imagine HDMI simultan
5. semnal de ieșire HD și SD simultan
/ D protocol 6. VISCA și PELCO P sprijinit
7. Un controler de la distanță cu patru camere
8. High-end din aliaj de jos, scad temperatura camerei, asigură o ieșire de imagine în mod constant
9. integrat acces la internet RJ45, suport 10M / 100 pe internet
10. 255 presetări poziții de către PC sau controler de tastatură, 254 de adrese poate fi setat, identifica automat
11. Metode Multi disponibile de control, suport RS232 / 485 controale serial, nu este nevoie pentru a schimba codec
12. Compatibil cu conferințe video majore și de captare de codec curs
Tehnologie Parametri:
| MODEL | TEVO-HD9618 |
| Senzor | 1 / 2.8" CMOS Exmor |
| pixeli efectivi | 2.1 |
| Format video | 1080P / 60, 1080P / 50, 1080P / 30, 1080P / 25, 1080I / 60, 1080I / 50, 720P / 60, 720P / 50, 720P / 30, 720P / 25 |
| ZOOM | zoom optic 18x |
| Iris | Auto / Manual |
| Unghi de vizibilitate | 2.9 & # 176; (T) -55.4 & # 176; (W) |
| concentra | Auto / Manual / Push |
| Min. lumină | 0.5Lux / 0.095lux |
| Echilibru alb | Auto / Manual |
| S / N Ratio | & # 8805; 50dB |
| Viteză obturator | 1 la 1 / 10000s |
| Digital Noise Reduction | 2D / 3D |
| Despăgubiri Back-lumină | On / Off |
| Presetare | 255 |
| Pan / Tilt Unghi rotație | Pan & # 177; 170 & # 176;, Til -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Pan / Tilt Speed | 0.1-180 & # 176; (Pan), 0.1-120 & # 176; (Tilt) |
| Terminal de control | RS-232C / RS-422 |
| control protocol | VISCA, PELCO-P / D |
| Video Interfață de ieșire | SDI, YPbPr, DVI-I, HDMI, CVBS |
| Temperatura de lucru | -10 & # 186; C ~ + 50 & # 186; C |
| Putere | DC12V |
| consum de energie | 12W |
| Greutate | 2.5 kg |
| reţea Parametru | |
| Rețeaua Video Coding | MJPEG, H.264, High Profile |
| Coding standard | 1080P (1920 * 1080) până la 30 cadre / sec, 720P (1280 * 720) până la 30 cadre / sec, D1 (720 * 576) până la 25 cadre / sec |
| protocol de rețea | L2TP, IPv4, IGMP, ICMP, ARP, TCP, UDP, DHCP, PPPoE, RTP, RTSP, QoS, DNS, DDNS, NTP, FTP, UPnP, HTTP, SNMP, SIP, GB / T28181, ONVIF |
| Audio Stream | AAC-LC boardband de codare audio, de înaltă calitate a sunetului. |
| Interfata retea | Bulti-in RJ45 acces la Internet, suporta 10 M / 100 M de date pe Internet |
Serviciile noastre:
1, doi ani de garanție
2, OEM si ODM servicii (limbă, logo-ul, ambalaje ect disponibile)
3, livrare rapida (3-10 zile de la plata primite)
4, TT / Paypal acceptabil
Tenveo Video Technology Co, Ltd a fost înființată în anul 2001, producător profesionale de camera video de conferințe, cu CE, FCC, ISO9001: 2008 certificate. Ne angajăm să furnizeze hi-tech, de înaltă calitate și soluții de videoconferință umanizate. OEM și ODM este disponibil.
Sper să coopereze cu tine!
A lua legatura:
E-mail: sales02@tenveo.com
E - mail: sales02@tenveo.com
Facebook: Xiaoling Ning
Twitter: Kerry Ning
Skype: +8618677780472
Ce e app: 86-18677780472
Noi de chat: 18677780472
QQ: 936923808
Trade Manager: cn1520308805nqcx



