Camera video de înaltă definiție TEVO-V1080
Mar 24, 2017
Detaliile produsului
Model nr .: TEVO-V1080
Tip: Sistem de videoconferinta
Video: Video
Marca comercială: Tenveo
Specificații: CE, FCC, RoHS
Origine: Shenzhen
1 TEVO-V1080 a fixat Focus, în special potrivite pentru cameră mică și mijlocii conferințe, sală de clasă și etc
2 De asemenea, poate oferi o calitate perfectă a imaginii într-un mediu de iluminare scăzută, adecvat în special pentru iluminat situația generală.
3 Rezoluția maximă poate ajunge la 1920 * 1080, putere maxima de frecventa cadru poate atinge 30F / s, garantează de înaltă definiție, în același timp, de asemenea, poate satisface cererea de fluenta a imaginii.
4 semnal-zgomot al camera video afectează în mod direct de comprimare a imaginii eficiența de cod al terminalului de televiziune de conferințe video de înaltă definiție. TEVO-V1080 aplică algoritmul de reducere a nosie pe baza de estimare a mișcării, folosind o nouă generație de senzori de zgomot, reduce în mod eficient zgomotul.
5 TEVO-108 folosind senzor cel mai avansat CMOS din industrie, care poate sprijini WDR (interval dinamic larg), poate capta în mod clar imagistica toate scena sub lumina puternică și contrastul întunecat al mediului, cum ar fi lumina de fundal.
6 TEVO-1080 furnizează VISCA, PELCO-D
7 caracteristica de transmisie a semnalului de control la distanță cu infraroșu. TEVO-1080 poate fi capabil de a primi , cu excepția propriului său semnal dedicat de control de la distanță, de asemenea , poate primi semnalul de control de la distanță de la utilizator, trimite semnalul de la terminalul video conferință throuth Visca în port.
| Specificatiile produsului | |
| format video | 1080p / |
| Baud Rate | 9600 / 4800bps |
| tip senzor | CMOS, 1 / 2.7inch |
| pixel senzor | 2.1 milioane |
| ieşire video | USB2.0 |
| sistem semnal | 1080P () 720P (1280x720) VGA (640x480) CIF (352x288) |
| terminalul de control | USB, RS232C, RS485 (bidirectionala) |
| echilibru alb | Auto / Manual |
| Compensarea luminii de fundal | A sustine |
| Baud Rate | 9600 / 4800bps |
| Viteza de circulație Pan | 1-280 ° / S |
| Viteza de deplasare de înclinare | 1-100 ° / S |
| Gama Pan mișcare | 360 ° |
| Scanarea Pan automat | a sustine |
| Boundary scan | 0-35 ° |
| Telecomandă | IR fără fir de control de la distanță P / T |
| tip protocol | VISCA, Pelco-D, Pelco-P |
| adaptor de alimentare | DC12V / 2.0A |
| Disiparea puterii | 12W |
| mărimea | 240 x 95 x 145mm / 330 x 285 x 130mm (înainte / după ambalare) |
| culoare | Silver & negru |
| greutate | 600g / 1.66 kg (înainte / după ambalare) |
| Temperatura de lucru | 0-50 ℃ |
Adauga .: Room511-514, Fengtian Noua clădire tech, North Xuegang Road, Longhua nou dist. Shenzhen.CN.
Tel: 86-13657740706
Fax: 86-755-85258499
WhatsApp: 008613657740706
Skype: Rachel Liang (008613657740706)
QQ: 451810239
Wechat: 13657740706





