Audio și video toate într-o singură cameră web TEVO-VA200Pro
Aug 11, 2020


| Model | TEVO-VA200 Pro |
| nume | Audio și video toate într-o singură cameră web |
| Senzor de imagine | Senzor CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| Lentilă | Unghi larg de vizualizare de 2,2 mm |
| Pixel eficient | 2,10 mega pixel |
| Zoom | Focalizare fixă |
| Interfaţă | Micro USB2.0 |
| Format compresie video | MJPEG,YUV |
| Rezoluţie | 1920×1080 |
| Unghi de vizualizare orizontal | 1524 |
| Iluminare minimă | 350Lux |
| Alimentare | Sursa de alimentare USB, 5V, 70mA |
| Microfon | Built-in 2 microfoane omni direcționale |
| Difuzor | 2 difuzoare încorporate |
| MOD | 50cm |
| Balans de alb | Auto |
| Fps | Max 30fps (MJPG) |
| Lungimea cablului | 3m |
| Sistem de suport | Windows:10, 8.1, 8, 7 și macOS 10.12~10.14,OS X 10.8~10.11,Mac OS X10.0~10.7 |
| Software compatibil | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Du-te la întâlnire, etc |
| Accesorii | Cablu USB, Manual de utilizare |
| Consumul de energie | 2w |
| Frecvența difuzoarelor | 20Hz ~ 20KHz |
| Impedanta | 4Ω |
| Ieșire maximă | 85dB |
| Direcția microfonului | Omnidirectional |
| Sensibilitate | -33dBFS |
| Frecvența microfonului | 20Hz ~ 20KHz |
| Gama de preluare (radiouri) | 3m |
| Dimensiunea produsului | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| Greutatea produsului | 0,33 g |





