Cameră de conferință video HD Cameră de ședințe mică
Model: tevo - vhd3u
* 3x zoom optic
* Unghiul de 114 grade lat
* 1/2.8''Sony senzor CMOS, 2,38 mega pixel, 1080p@60fps
* Ieșiri video HDMI USB
* Mișcare PTZ exactă, netedă și silențioasă (PAN: 350 Grad, înclinare: 180 grade)
* 2d și 3d nr
* Presetare: 10 prin setarea de la distanță IR (256 prin RS232)
* Suport Visca, Pelco - P, și PELCO - D Protocol, RS232/RS485/IP/IR telecomandă
* Suportați plasarea desktopului, suportul pentru tavan, montarea pe perete și montarea trepiedului (montabil invers)
* Compatibil cu majoritatea software -ului și platformei de conferință video de frunte
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Camera de conferință video Tenveo FHD Camera de întâlnire mică
- USB3.0/HDMI/1080P 60FPS/3X ZOOM OPTIC/LITE FOV

Actualizați -vă experiența de colaborare virtuală cuTenveo USB3.0/HDMI 3X ZOOM FHD Camera de conferință video FHD Cameră de întâlnire mică.Soluția finală pentru captarea de imagini uimitoare în timpul conferințelor video, instruiri de grup, sesiuni de educație.
【𝟑𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐙𝐨𝐨𝐦 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Tenveo VHD3upro Camera folosește un senzor CMOS care oferă 1080p FHD 60FPS Imagine True și poate arăta întreaga imagine fără probleme cu lentila cu unghi de vedere largă. Cu accentul auto rapid și precis, puteți să măriți în mod liber orice detalii pe care doriți să le prezentați. Nu există nici o îndoială că sistemul de conferințe are cea mai bună performanță pentru micile zoom de conferință.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧/𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Camera PTZ Tenveo poate fi controlată de la distanță pentru a roti 350 de grade (± 175 grade) pe orizontală și 180 de grade (± 90 grade) vertical într -un mod precis, neted și silențios. De asemenea, susține setarea a 10 presetări prin telecomanda IR și este disponibil pentru a configura până la 255 de presetări prin interfețe RS232 și RS485 pentru control profesional. Modul convenabil ar putea controla rapid tigaia camerei PTZ, înclinarea, zoom -ul și mutarea în poziția prestabilită pentru secvența Close -.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Tenveo Video Conferencing Camera acceptă canale de ieșire video, inclusiv USB3.0 și HDMI. Conectați -vă perfect la platforme populare de conferințe video precum Skype, Zoom, OBS și YouTube prin USB3.0 sau HDMI. Între timp, poate ieși simultan Max 1080p@60fps video de la streamingul live HDMI (MJPG/H.264/H.265). Este o soluție perfectă pentru întâlniri online de afaceri mici sau mijlocii.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐚𝐧𝐝 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 Camera PTZ poate fi compatibilă cu actualul software popular video/întâlnire, inclusiv Zoom, Skype, YouTube, Facebook Messenger, Echipe, FaceTime, Google Hangout, OBS, Google Meet și așa mai departe. Suporta Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10, Linux, Android sau mai mare. Camera de streaming este, de asemenea, utilizată pe scară largă la apeluri video, conferințe video, cursuri online, emisiuni în direct de biserică, prelegere la colegiu, tele - Medicină, antrenament la distanță, interviuri la distanță, educație la distanță, etc.

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Webcam -ul conferinței acceptă montarea desktopului, monitorului, trepiedului, pereților sau a tavanului (șuruburi de montare și montare incluse).

| Modelul nr. | Tevo - vhd3u |
| Senzor | 1/2.8''sony CMOS |
| Pixeli eficienți | 2.38 Mega Pixel |
| Semnale video | 1080p@60/50/30/25FPS, 720p@60/50/30/25fps |
| Zoom | Zoom optic 3x |
| Obiectiv | f =2.38-7 mm |
| Deschidere | F1.96-3.64 |
| Unghi orizontal | 103.69 grad (W) -42.12 grad (T) |
| Unghi vertical | 67.14 grad (W) -24.87 grad (T) |
| Unghiul diagonal | 113.91 grad (W) -47.55 grad (T) |
| Ieșire video | USB 3.0, HDMI |
| Format de codificare video | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Rezoluție video | 1080p (1920 *1080) etc. |
| Standard de semnal | NTSC/PAL |
| Poziția presetată | Utilizatorul poate configura până la 255 de presetări (10 presetări de la telecomandă IR) |
| Interfață de control | RS-232 (numai de intrare), RS-485, USB |
| Obturator | 1/30S-1/10000S, Auto |
| Rata de transfer | 2400/4800/9600/38400bps |
| Protocol de control | Visca, Pelco - D, Pelco - p (RS-232, RS-485) |
| Protocolul USB | UVC1.1 |
| Iluminare minimă | 0,1lux |
| Snr | Mai mare sau egal cu 50db |
| Rotație orizontală | 350 grade (± 175 grade) 0,1 grad /s-100 grad /s |
| Rotație verticală | 180 grade (± 90 grade) 0,1 grad /s-80 grade S |
| Alimentare electrică | DC 12V/2A |
| Consumul de energie | 12W |
| Temperatura de lucru | 0 grad la 40 de grade |
| Umiditatea muncii | 20% -80% RH |
| Temperatura depozită | -20 grad la 60 de grade |
| Umiditatea stocării | 20% -90% RH |
| Dimensiunea produsului | 247.1*152*169.6mm / 285*217*197mm (înainte / după ambalare) |
| Greutatea produsului | 1,37 kg / 2,45 kg (greutate netă / brută) |
Tag-uri populare: Cameră de conferință video HD Cameră de ședințe de ședințe, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China












