20x zoom optic fhd în direct camera de streaming poe ndi suportat
Modelul nr .:Tevo-VL20N NDI
* 20x Zoom optic* FHD 1080P Calitate imagine, unghi de vedere largă* Sony IMX 327 1/2.8 "Senzor CMOS, 2,07 Mega Pixel* HDMI USB, RJ45 Video Output (Suport Poe & IP Streaming)* Frecved, Smooth and Silent Ptz (PAN: 350 Grad, Tilt: 180 Grad)* Support Visca, Pelco-P Protocol PELCO-D* Protocol de rețea: NDI|HX2, SRT, TCP/IP, HTTP, RTSP, RTMP, ONVIF, DHCP, Multicast, etc.* Suport pentru plasarea desktopului, montarea plafonului, montarea pereților și montarea treptodului (montabil invers)* Support POE/NDI: Can Power, Control, Set up and Previzualizare Video)
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Zoom optic de 20x și unghi de vedere largă de 61 de grade
Permite să răspundă cu ușurință nevoile de ședințe de dimensiuni medii și mari. Chiar dacă măriți pentru a examina detaliile, imaginea este așa cum este văzută de ochi fără distorsiune.

USB HDMI RJ45
PLUG & PLAY HDMI și USB 3. 0 port sunt disponibile pentru a vă conecta la TV/monitor, format de compresie video: H.264, H.265, MJPG, Yuy2, face ca conferința video să fie mai fluentă și mai clară.

Protocolul de transport NDI HX acceptat
NDI (Interfața dispozitivului de rețea) permite dispozitivelor video să partajeze fluxuri video și audio de înaltă calitate, cu latență scăzută, pe o rețea locală de zonă (LAN). Puterea, controlul, configurarea și previzualizarea videoclipurilor pe un cablu Ethernet.

Compatibilitate universală
Compatibil cu Zoom, Skype for Business, Microsoft Lync (echipe), VoOVMeeting, Cisco Webex și alte programe de conferință.

| Modelul nr. | Tevo-vl20n |
| Senzor de imagine | Sony IMX 327 1/2.8 "CMOS |
| Pixeli eficienți | 2.07MP |
| Format video | K |
| Zoom optic | Zoom optic 20x |
| Obiectiv | F1.6-3.5 |
| Deschidere | f =5. 5-110 mm |
| Unghiul diagonal | 61 grade (w) -3. 64 grade (t) |
| Compensare de lumină de fundal | Sprijin |
| Snr | >50dB |
| Concentrați -vă | Auto / manual |
| Reducerea zgomotului digital | Reducerea zgomotului 2D și 3D |
| Expunere | Auto / manual |
| Interfețe video | HDMI, USB3. 0 c, rj45 |
| Format de compresie video | H.264, H.265, MJPG, Yuy2 |
| Lan | Portul Ethernet adaptiv de 10 m/100m; Sprijină Poe IEEE802.3AF |
| Protocol de rețea | NDI|HX2, RTSP, RTMP, ONVIF, GB28181; Sprijină Visca peste IP |
| Protocol de control | VISCA/PELCO-D/PELCO-P; Rata de baud: 38400/9600/4800/2400 |
| Interfață de control | Rs232 (numai de intrare), rs485, usb3. 0 c (uvc1.1), rj45 |
| Rotație tigaie/înclinare | ± 175 grade, -90 grad -+90 grad |
| Viteza de control a tigaiei | 0. 1 -80 grad /sec |
| Viteza de control a înclinării | 0. 1 -60 grad /sec |
| Număr presetat | Utilizatorul poate configura până la 255 de presetări (10 presetări de la telecomandă IR) |
| Sisteme de funcționare | Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11; Android, Mac OS ™ 10.10 sau mai mare, Linux (necesar pentru a suporta UVC.) |
| Tensiune de intrare | DC 12V |
| Curent de intrare | 2. 0 a (max.) |
| Consumul de energie | 13W (Max.) |
| Temperatura depozită | -20 gradul până la 60 de grade |
| Umiditatea stocării | 20% -90% RH |
| Temperatura de lucru | 0 gradul până la 40 de grade |
| Umiditate de lucru | 20% -80% RH |
| Dimensiune (w*h*d) | 171.6*192.6*171.6mm/ 260*217*197mm (înainte/ după ambalare) |
| N.W. / G.W. | 1,35 kg/ 2,05 kg (greutate netă/ brută) |
| Accesorii | 1 x cameră foto; 1 x cablu USB; 1 x adaptor de putere; 1x IR Telecomandă; 1 x montare de perete; 1 x manual |
| Mfg. Garanție | 3 ani de piese standard și garanție de forță de muncă |
Tag-uri populare: 20X ZOOM OPTIC FHD Cameră de streaming live Poe NDI acceptată, China, producători, en -gros, preț, preț scăzut, realizat în China










