Echipament de birou Sistem de conferințe Cameră PTZ cu zoom optic 12x All in One
*. Cameră video UHD, hub și difuzor cu rază de preluare de 9 metri
*. Video HD 1080p cu focalizare automată, obiectiv cu zoom 12x. 4Rezoluție K
*. Lansați întâlniri video cu o conexiune USB plug & play la un laptop
*. Compatibil cu Mac și PC. Cerințe de sistem: Windows 7, 8.1 sau 10, Mac OS X 10.7 sau o versiune ulterioară.
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
SZ Tenveo Video Technology Co., Ltd. este cunoscută ca unul dintre cei mai importanți producători și furnizori din China, acum vă urez bun venit cu căldură la sistemul de conferințe en-gros pentru echipamente de birou aprobate CE, camera ptz cu zoom optic 12x, totul într-unul, la preț redus din fabrica noastră. Cu ajutorul echipamentelor și tehnologiei avansate, vă putem asigura de înaltă calitate și performanță bună a echipamentului nostru. Contactați-ne pentru lista de prețuri și serviciul OEM&ODM.
Echipament de birou Sistem de conferințe Zoom optic 12x Cameră PTZ și difuzor cu rază de preluare a vocii de 9 metri
1. Grup complet de conferințe audio/video pentru camere medii până la mari: cameră video UHD, difuzor și hub.
2. Design compact și elegant pentru a se potrivi în majoritatea scenariilor.
3. Difuzor de ultimă generație, audio HD Plug & Play permite tuturor celor din jurul mesei de conferință să audă și să fie auziți clar
4. Conferință video ușoară și bună: lansați întâlniri video cu o conexiune USB plug & play la un laptop și alegeți un software de videoconferință
5. Videoclip de înaltă definiție: video HD 1080p cu focalizare automată, obiectiv cu zoom de 12x. 4Rezoluția K vă asigură că vedeți fiecare detaliu al sălii de ședințe.
6. Compatibil cu Mac și PC. Cerințe de sistem: Windows 7, 8.1 sau 10, Mac OS X 10.7 sau o versiune ulterioară.



Compatibilitate universală
Compatibil cu Zoom, Skype for business, Microsoft Lync(Teams), Voovmeeting, CISCO WebEx și alte programe de conferințe.
Usor de folosit
Potrivirea sistemului de lucru: funcționează corect în Windows 7/8.1/10, Mac OS 10.10 și versiuni ulterioare. Doar conectați camera prin cablu USB la dispozitivul pe care doriți să îl conectați.

| Numărul de model | TEVO-VA512GROUP-EX |
| Senzor de imagine al camerei PTZ | 1/2.8" SONY CMOS |
|
Pixel eficient |
8,29 MP |
| Obiectiv | f=3.9mm-46,8 mm |
| Deschidere | F1.6-2.8 |
| Format video | 4K30,1080P-60/50/30/25, 720P-60/50/30/25 |
| Unghi orizontal | 70,82 grade (W)-6,48 grade (T) |
| Concentrează-te | Auto/Manual |
| Reducere digitală a zgomotului | Reducerea zgomotului 2D și 3D |
| Expunere | Auto/Manual |
| Interfețe video | HDMI, DP |
| Format de compresie video | H.264, H.265, MJPG, YUY2 |
| Protocolul de control | VISCA/Pelco-D/Pelco-P |
| Baud Rate | 9600/4800/38400/2400 |
| Rotație Pan/Tilt | >±175 grade ,-90 grade -+90 grade |
| Viteza de control al panoului | 0.1 -80 grad/sec |
| Viteza de control al înclinării | 0,1-60 grade/sec |
| Număr presetat | 255 de presetări de la Pelco-D, 32 de presetări de la Pelco-P, 7 presetări de la Visca (10 presetări de la telecomandă) |
| Anularea ecoului acustic (AEC) a difuzorului | >65dB |
| Răspunsul difuzorului | 135Hz-20Hz |
| Raza de preluare a difuzorului cu 2 microfoane de extensie | 9 metri |
| Interfețele hub-ului | DP*2; Interfață de alimentare*1; USB tip-C*1 |
| Cablurile hub-ului | Cablu USB de 3 m*1, cablu DP de 5 m*2 |
| Sisteme de operare | Windows 7 sau o versiune ulterioară; Android, Mac OS™ 10.10 sau o versiune ulterioară, Linux (necesar pentru a suporta UVC.) Compatibil cu Zoom, MS Teams, Skype și etc. |
| Dimensiune (L*H*D) | Camera: 171,6*192,6*171,6mm; Difuzor: Φ 180mm*37.4mm; Butuc: 98*98*20m |
Tag-uri populare: echipament de birou sistem de conferințe 12x zoom optic ptz camera all in one, China, producători, en-gros, preț, preț mic, fabricat în China









