
Tevo - NV620A-4K 20X Camera de conferință video zoom optică
Prezentare generală a produsului:
Produs nr
Camera PTZ cu zoom optic 20x
8.42MP 4K60FPS SUPORT HDMI/IP/USB/SDI
Mișcare PTZ exactă, netedă și tăcută
Presetare: 9 prin setarea de la distanță IR (256 prin RS232)
Suport suport pentru plafon, montare pe perete și suport pentru trepied (montabil invers)
2D și 3D NR pentru cea mai bună calitate video în diferite condiții de iluminare
Suport Visca, Pelco - P, și Pelco - D Protocol, RS232/RS485 Control camera
Compatibil cu majoritatea software -ului și platformei de conferință video de frunte
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Zoom optic 20x cu 4K60FPS pentru conferință sau cameră de streaming live
* Tenveo NV620A Ultra este o cameră profesională 4K@60FPS PTZ cu un senzor CMOS de 1/1,8 inci 8.29MP care surprinde ultra - video uhd ascuțit cu culori vibrante, îmbunătățit scăzut - capabilitatea ușoară și o gamă largă dinamică (WDR).
* Zoomul său optic de 20x cu extensie digitală 16x oferă o flexibilitate de încadrare perfectă, în timp ce câmpul vizual de 66,6 grade se potrivește spații mari.

* Cu Al - Urmărirea umanoidă alimentate, suportul POE și NDI și Dante Av - H, NV620A Ultra activează calitatea ridicată -, scăzută - latency IP Transmission Over Rețele și Av aplică.

| Modelul nr. | Tevo - nv620a ultra |
| CAMERA | |
| Senzor | 1/1.8'' |
| Pixeli eficienți | 8.42MP |
| Semnale video | HDMI: 4KP60, 4KP59.94, 4KP50, 4KP30, 4KP25, 4KP29.97, 1080p60, 1080p50, 1080i60, 1080i50, 1080p30, 1080p59.94, 1080i59.94, 1080p29.97, 720p60, 720p59.94; 3G - SDI: 1080p60, 1080p50, 1080p30, 1080p29.97, 1080p59.94, 1080p25; 1080i60, 1080i50, 1080i59.94; 720p60, 720p59.94; |
| Zoom | Zoom optic 20x |
| Obiectiv | f =6.25 mm ~ 125mm |
| Deschidere | F1.58 ~ F3.95 |
| Unghi orizontal | 59,6 grad ~ 3,5 grad |
| Unghiul vertical | 35,7 grade ~ 2,0 grad |
| Unghiul diagonal | 66,6 grade ~ 4,0 grade |
| Zoom digital | 16X |
| Ieșire video | USB 2.0, HDMI, RJ45, SDI |
| Standard de semnal | NTSC/PAL |
| Interfață de control | RS232, RS485, USB, net |
| Obturator | 1/30s ~ 1/10000s |
| Bilanț de alb | Auto, interior, exterior, o apăsare, manual, var |
| Compensare de lumină de fundal | Sprijin |
| Reducerea zgomotului digital | Reducerea zgomotului digital 3D |
| Rata de transfer | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Protocol de control | Visca, Pelco - d, Pelco - p |
| Protocolul USB | UVC 1,1 ~ 1,5 |
| Iluminare minimă | 0,5 lux @ (F1.8, AGC ON) |
| Snr | Mai mare sau egal cu 55db |
| Rotație orizontală | 350 grade (± 175 grade) 0,1 grad /s-100 grad /s |
| Rotație verticală | 180 grade (± 90 grade) 0,1 grad /s-80 grad /s |
| H&V Flip | Sprijin |
| Înghețarea imaginii | Sprijin |
| Poe | Sprijin |
| Numărul de presetare | 255 |
| Precizia prestabilită | 0,1 grad |
| Caracteristici IPC (cameră IP) | |
| Format de codificare video | H.264/H.265/MJPEG |
| Flux video | Flux principal, sub flux |
| Rezoluția principală a fluxului | 3840x2160,1920x1080,1280x720, etc. |
| Rezoluție sub flux | 720x480.320x240, etc. |
| Rata de biți video | 32kbps ~ 20480kbps |
| Tipul ratei de biți | Rata variabilă, rata fixă |
| Rata cadrului | 50Hz: 1fps ~ 50fps 60Hz: 1fps ~ 60fps |
| Compresie audio | AAC, G711a |
| Rata de biți audio | 96kbps, 128kbps |
| Protocol de rețea | Dante av - H, ndi|hx2, srt, tcp/ip, http, rtsp, rtmp (s), onvif, dhcp, gb/t28181, multicast; suport complet nd full |
| Interfață de intrare/ieșire | |
| Ieșire HD | 1XHDMI 1x3g - sdi: tip bnc, 800mvp - p, 75Ω, alături de SMPTE 424M Standard |
| Lan | 1XRJ45: 10M/100M/1000M Interfață Ethernet |
| Interfață audio | 1-ch: interfață audio de 3,5 mm, linie în 1-ch: interfață audio de 3,5 mm, liniați-vă |
| USB | 1XUSB2.0: TIP A. |
| Interfață de comunicare | 1xrs232 in: 8pin min DIN, MAX Distanță: 30m, protocol: Visca/Pelco - d/Pelco - P 1XRS232 OUT: 8pin Min DIN, MAX Distanță: 30m, Protocol: Visca Network Utilizare 1xrs485: 2pin Phoenix Port, Distanță maximă: 1200m, protocol: visca/pelco - d/pelco - p |
| Power Jack | Tipul Jeita (DC în 12V) |
| Specificații generice | |
| Alimentare electrică | DC 12V/2A (Max) |
| Consumul de energie | 24W (Max.) |
| Temperatura de lucru | 0 grad ~ 40 grade |
| Umiditatea muncii | 20% -80% RH |
| Temperatura depozită | -20 grad la 60 de grade |
| Umiditatea stocării | 20% -90% RH |
| Dimensiunea produsului | 156.1*176.4*175.3mm / 285*217*197mm (înainte / după ambalare) |
| Greutatea produsului | 1,51 kg / 2,6 kg (greutate netă / brută) |
* Servicii de fabricație OEM fiabile de la Tenveo
* Producători de contracte de top pentru video și audio
* ISO - fabrică certificată
* Producători de MOQ scăzute cu control de calitate
* Furnizori de producție de prețuri competitive în vrac
Bine ați venit să ne contactați:
+86 135 5233 5495|Tel, +86 134 7469 0572|WhatsApp, +86 135 5233 5495|WeChat
Email: Sales09@tenveo.com|www.tenveo - video - conferință.com
SZ Tenveo Video Technology Co, .LTD
Adăugați: etajul B-8, conacul Fukang Keji, Youston Road, Comunitatea Fukang, Longhua Dist., Shenzhen, China
Tag-uri populare: Tevo - NV620A-4K 20X Cameră de conferință video cu zoom optic, China, producători, en-gros, preț, preț scăzut, realizat în China




