Portabil Webcam 1080p Video Conferencing System
Model:TEVO-VA200 Pro
Nume:Audio și Video toate într-o singură cameră web
Senzor de imagine:senzor CMOS 1/2.7 (OV2710)
Zoom: focalizare fixă
Rezoluție:1920×1080
Interfață:Micro USB2.0
Obiectiv:unghi larg de vizualizare de 2,2 mm
Pixel efectiv:2,10 mega pixeli
Format compresie video: MJPEG, YUV
Sursa de alimentare:sursa de alimentare USB, 5V, 70mA
Built-in 2 microfoane omni direcționale și 2 difuzoare
Unghi de vizualizare orizontal: diagonală: 124°, orizontală: 112°, verticală: 82°
Sistem de asistență:Windows:10, 8.1, 8, 7 și macOS 10.12 ~ 10.14、OS X 10.8 ~ 10.11、Mac OS X10.0 ~ 10.7
Software compatibil: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Du-te la întâlnire etc
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului
Cameră web portabilă 1080p Video Conferencing System








| Model | TEVO-VA200 Pro |
| Nume | Audio și video toate într-o singură cameră web |
| Senzor de imagine | Senzor CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| Lentilă | Unghi larg de vizualizare de 2,2 mm |
| Pixel eficient | 2.10 mega pixel |
| Zoom | Focalizare fixă |
| Interfață | Micro USB2.0 |
| Format compresie video | MJPEG, YUV |
| Rezoluție | 1920×1080 |
| Unghi de vizualizare orizontal | Diagonală: 124°, Orizontală: 112°, Verticală: 82° |
| Iluminare minimă | 350Lux |
| Alimentare | Sursa de alimentare USB, 5V, 70mA |
| Microfon | Microfon omni direcțional încorporat |
| Vorbitor | Difuzoare încorporate |
| MOD | 50cm |
| Balansul de alb | Automobil |
| FPS | Max 30fps (MJPG) |
| Lungimea cablului | 3m |
| Sistem de asistență | Windows:10, 8.1, 8, 7 și macOS 10.12 ~ 10.14、OS X 10.8 ~ 10.11、 Mac OS X10.0 ~ 10.7 |
| Software compatibil | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Du-te la întâlnire etc |
| Accesorii | Cablu USB, Manual de utilizare |
| Consumul de energie | 2w |
| Frecvența difuzoarelor | 20Hz ~ 20KHz |
| Impedanță | 4Ω |
| Putere maximă | 85dB |
| Direcția microfonului | Omnidirectional |
| Sensibilitate | -33dBFS |
| Frecvența microfonului | 20Hz ~ 20KHz |
| Pick up range(radio) | 3m |
| Dimensiunea produsului | 262(W)×85.5(D)×110(H)mm |
| Greutatea produsului | 0,33 g |
Tag-uri populare: portabil webcam 1080p sistem de videoconferințe, China, producatori, en-gros, preț, preț scăzut, made in China













