Cele mai bune camere web FHD pentru videoconferințe din 2020
Model: TEVO-VA200 Pro
Nume: Audio și Video într-o singură cameră web
Senzor de imagine: senzor CMOS 1/2,7 (OV2710)
Zoom: Focalizare fixă
Rezoluție: 1920×1080
Interfață: Micro USB2.0
Lentila: unghi larg de vedere de 2,2 mm
Pixel efectiv: 2,10 mega pixeli
Format de compresie video: MJPEG, YUV
Alimentare: sursă de alimentare USB, 5V, 70mA
2 microfoane omnidirecționale și 2 difuzoare încorporate
Unghi de vizualizare orizontal:Diagonală: 124 grade, Orizontală: 112 grade, Verticală: 82 grade
Sistem suport: Windows: 10, 8.1, 8, 7 și macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7
Software compatibil: Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting etc.
- Livrare rapida
- Asigurarea calității
- Serviciu Clienți 24/7
Introducerea Produsului







| Model | TEVO-VA200 Pro |
| Nume | Audio și video într-o singură cameră web |
| Senzor de imagine | Senzor CMOS 1/2.7 (OV2710) |
| Obiectiv | Unghi de vizualizare larg de 2,2 mm |
| Pixel eficient | 2,10 mega pixeli |
| Zoom | Focalizare fixă |
| Interfață | Micro USB2.0 |
| Format de compresie video | MJPEG, YUV |
| Rezoluţie | 1920×1080 |
| Unghi de vizualizare orizontal | Diagonală: 124 de grade, orizontală: 112 de grade, verticală: 82 de grade |
| Iluminare minima | 350 lux |
| Alimentare electrică | Alimentare USB, 5V, 70mA |
| Microfon | Microfon omnidirecțional încorporat |
| Difuzor | Difuzoare încorporate |
| MOD | 50 cm |
| Echilibru alb | Auto |
| FPS | Max 30 fps (MJPG) |
| Lungimea cablului | 3m |
| Sistem de suport | Windows:10, 8.1, 8, 7 și macOS 10.12-10.14,OS X 10.8-10.11,Mac OS X10.0-10.7 |
| Software compatibil | Zoom, Blue Jeans, Broadsoft, Starleaf, Pexip, Vidyo, Google Hangouts, Go to Meeting etc. |
| Accesorii | Cablu USB, manual de utilizare |
| Consumul de energie | 2w |
| Frecvența difuzorului | 20 Hz-20KHz |
| Impedanta | 4Ω |
| Ieșire maximă | 85 dB |
| Direcția microfonului | Omnidirecțional |
| Sensibilitate | -33dBFS |
| Frecvența microfonului | 20 Hz-20KHz |
| Raza de ridicare (radiouri) | 3m |
| Mărimea produsului | 262(L)×85,5(D)×110(H)mm |
| Greutatea produsului | 0.33 g |
Tag-uri populare: cele mai bune camere web fhd pentru videoconferințe în 2020, China, producători, en-gros, preț, preț scăzut, fabricat în China









